Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha lány vagy nőgyülölő vagy,...

Ha lány vagy nőgyülölő vagy, mi az oka?

Figyelt kérdés
Nem tetszel nekik, elutasítanak, otthagynak, sokszor átvertek?
2020. máj. 2. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha egy lány nőgyűlölő, akkor azt jelenti, hogy az anyjával van igen-igen nagy gond. Mondhatnám: hatalmas.
2020. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
🤦‍♂️🤣
2020. máj. 2. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ilyenről még nem hallotam,általában a lányok csak a pasikat gyülölik mert azok mind csak azt akarják..
2020. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy lányként vsgy e az.🤦‍♂️

Hanem hogy lánygyülölő vsgy nőgyülölő vsgy-e és ha igen mi az oka.

FÉRFI!

2020. máj. 2. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Válaszolokaz összes helyett: Frusztrált vagyok, mert kicsi a kukac, meg ronda is vagyok, de az elvárásom minimum bombanő, igaz hozzászólni se mernék, ezért inkább irigykedek rájuk meg gyűlölöm őket,mert azt hiszem hogy nekik elég csak szépnek lenni és bármit megkapnak
2020. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Néha rám tör a nőgyűlölet. Azt tudni kell, hogy sosem volt velük pozitív élményem. Vagy legalábbis nem sokkal később mindig kiderült a csúf igazság.

Véleményem szerint szörnyen egoisták, alakoskodóak és sunyik. No meg szörnyen érdekemberek.

2020. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

5


Ha ez megnyugtat, akkor hidd ezt.

2020. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Mindenképpen a férfi az oka mindennek,hisz ha férfi nem lett volna akkor megsem születtél volna hogy idegeskedj a nő gyülöleteden..
2020. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
6os leírta. Az emberi minőség, ami emberré teszi az állatot, ami civilizációkat épít fel, sajnos csak elenyészően található meg a nőkben. Ezt ők is érzik, még saját magukat is megvetik mélyen valahol.
2020. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!