Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom már ezt, mit tegyek?...

Nem bírom már ezt, mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett egy lány az óvodában még kb. 10 éve, vagy 9, és most eszembe jutott ő, és most először néztem meg a Facebook, ill. Instagram profilját, és nem tudom miért, de elkapott a sírógörcs.Akár mikor ránézek a képére, sírnom kell, már akkor is ha rágondolok az óvodás éveimre, amikor nem volt semmi ami miatt aggódnom kell, olyan mintha depressziós lennék, nem bírom, mit tegyek?

2020. ápr. 18. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg azóta folyamatosan hányingerem van.
2020. ápr. 18. 15:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, az iskolai szerelmemmel.
2020. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Új élményeket kell szerezni valamelyen módon és akkor nem sopánkodsz a múlt miatt.

Vagy valami ilyesmi :D

Esetleg nézz vmi jó filmet videót játsz valami játékot menj ki biciklizni ilyesmi..sajnos most korona miatt nem tudom azt mondani hogy menj el bulizni moziba stb : (

2020. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez az egyik legnagyobb bajom, hogy (nagy valószínűséggel) csak év elején lesz újra iskola, addig mit csinálok ilyen rosszkedvvel?
2020. ápr. 18. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4

Edzés,videójátékok,tanulás,videózás,filmezés,sorozatozás,

család (akik a korona miatt nem veszélyeztetettek)

barátok (szűk körben azért néha néha lehet találkozni)

legyetek kreatívak.

Csináld azt amit amúgy iskola időben nem engedhetnél meg magadnak.


Ha én lennék most középsulis és karantén lenne akkor ezeket csinálnám amit fentebb leírtam.

2020. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj rá, hátha lesz valami, egy próbát megér. Akkor kb. 14-15 lehetsz.
2020. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne gondolj rá...
2020. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!