Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek van feleségük/barátnőj...

Akiknek van feleségük/barátnőjük, családjuk, bele szoktak néha gondolni abba, hogy kortársaik között is vannak olyanok, akiknek ez soha nem adatik meg?

Figyelt kérdés
Mire gondolnak ilyenkor, hibáztatják a magányos embereket a sorsukért, vagy együtt éreznek velük inkább?

2020. máj. 2. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Másik oldalról.

Nincs családom, nem is akarok. És nem is szoktam belegondolni, hogy vajon mennyire cseszte el az életét az a kortársam, aki huszonévesként házasodott, családot alapított.

2020. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nincs párkapcsolatom,de az nem azt jelenti,hogy boldogtalan vagyok.Szerintem az embernek meg kell tanulnia elsőre,hogy hogyan legyen egyedül,majd utána keressen magának egy társat.Én szingli vagyok és boldog,nem kell ehhez senki.Úgyan ezt mondom más egyedülálló embereknek,nem kell nekik se egy barátnő/pasi,ahhoz hogy boldogak legyenek.
2020. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán izgat, hogy másnak miért nincs párja. Van egy két ismerősöm, de ők egyszerűen képtelenek változtatni, kompromisszumot kötni, hogy párkapcsolatuk legyen.
2020. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Abba gondolj bele, hanyan elnek tarsas maganyban. Csaladi tuzfeszekben. Vagy mint en, vagynak az elveszitett szabadsagra.

Abbol a helyzetbol kell kihozni a legtobbet, ami van.

2020. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!