Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem lesz párom, nem lesz...

Ha nem lesz párom, nem lesz gyerekem, boldogtalan lesz az életem?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok,úgy érzem hogy nem jó úton járok.Munkahelyem van,saját lakás,autó nincs,bár ezek annyira nem hiányoznak.Azt hiszem nem maradhat ki egy esküvő,az hogy ott legyek a gyerekem születésénél a kórházban,és nem maradhatok ki a gyereknevelésből sem.Ezek mind fontos pillanatok az életben.Egy olyan mondás van,hogy mindenki megbánta aki nem tanul.Azt is megbánjuk ha nem alapítunk családot?
2020. máj. 7. 08:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az aztán a kikövetkeztetés!
2020. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
75%
Ha a család lenne a boldogság alapja, akkor nem lenne ennyi diszfunkcionális é boldogtalan család. Maga az hogy kapcsolatban élni, egy hosszan tartó kompromisszum, kiszolgáltatottság, ami nélkül nagyon sokan meg tudnak élni. A gyerek meg pláne egy óriási nyűg, amit ha nem megfelelő időben, nem megfelelő körülmények közé és nem megfelelő partnerrel vállalsz be, az egész életedet elbaxxa. Nem kell ez mindenkinek, hidd el. Neked kell tudni, hogy mitől lennél boldog, ne másokhoz hasonlítsd magad. Egyébként 30 évesen bőven nem vagy elkésve.
2020. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Én 25 évesen gondolom azt, hogy nagyon sok embernek nem kellett volna megházasodnia, gyereket vállalnia. Sajnos így gondolkodom a saját szüleimről is, meg amilyen nyomorult hülye emberek körül vettek eddigi életem során, sokszor megkérdőjeleztem, hogy nekem mi keresni valóm van ezen a földön. Ez az élet? Kösz, nekem ez kevés. Inkább élek ameddig élek, egyedül, "boldogtalanul", de csöndben, békességben, nyugodtan.
2020. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor lesz csak igazán boldog. Nem kell mindenkinek házasságban élni, gyereket csinálni.
2020. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen az.


Amúgy több 40 feletti kollégámnak lett új felesége 1-2 éven belül és mindnek lett gyereke is.

2020. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!