Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz az hogy akinek boldogtala...

Igaz az hogy akinek boldogtalan gyere kora volt annak idején, az soha sem lehet felhőtlenül boldog legfeljebb elégedett az életével barmit is tesz?

Figyelt kérdés

gyerek korom rendkívül boldogtalan volt. Szorongtam egész végig az volt a baj hogy nem volt se apám se nagyobb testvérem vagy barátaim senki aki valami támaszt adhatna,anyám volt meg kisebb testvéreim késöbb nevelő apám is de valahogy ez nem volt elég, az is baj volt hogy elég nagy elvárások voltak velem szemben mert nem olyan családból származom ahol a bukdácsolást elnézik 4 est mindig hoznom kellet minimum és ha meg nem teljesítettem megbüntettek. és pont ezért kialakult bennem ez az állandó félelem szorongás ami egész életemben kisér még most is mert barmi jó ér mindig a rosszra is gondolok pl most szerelmes vagyok a barátnőmbe. Együtt vagyunk ö is imád engem én is öt,de mindig ott az esély a gondolat hogy mindezt elvesztettem.és a munkámban ugyan ez direkt nem tanultam tovább érettségi után pedig nem volt rossz, mert egyszerű munkát akartam végezni amiben nincs nagy hibázási lehetőség.most már azért 22 évesen az ember elgondolkodik az ilyen dolgokról, sajnos én nem voltam sose boldog és ez miatt hatalmas belső feszültség van bennem és ha pl valami agresszió ér külső részről kitör belőlem mint a vulkán bármire képes lennék ilyenkor a legnagyobb kegyetlenségekre is,szóval lehet hogy egy szorongó gyáva p.. vagyok de egyben meg a legagresszívabb is aki bárkinek és bárminek nekimenne őrjöngve. Ezt az ellentmondást én se értem de egy pszichológus biztos tudna mondani valamit.

köszönöm aki elolvasta

helyesírásért elnézést


2017. dec. 19. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel semmit magadért, akkor nem fogsz megváltozni. Nincs varázspálca, orvosi segítséggel és rengeteg munkával meg lehet fordítani a dolgokat.Tapasztalatból mondom.
2017. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van barátnőd akivel imdájátok egymást hidd el az a legjobb dolog az életben ha szerelmes vagy..és viszont szeretnek!tiszteld becsüld meg és ő lesz neked a boldogságod!
2017. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hawaii módszer segít, még ma kezd el, hogy békére találj, mert egy barátnő csak egy ideig barátnő, a szerelem elmúlik, minden elmúlik. Minden változik, minden mozgásban van, semmi sem marad úgyanaz. Te se, senki.
2017. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Nekem is nagyon szar gyerekkorom volt, egyrészt sajnálom hogy kiesett de a gyerekkor egy nagyon rövid időszak az egész életemhez képest, nem tölthetem azt a sok hosszú évet mind azzal, hogy emiatt szomorkodjak. A megfelelési kényszert nekem is csak kb. 20 éves koromra sikerült legyőzni de elmúlt és ez a legfotosabb. Ami már elmúlt, az nincs, azzal nem érdemes foglalkozni.
2017. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!