Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szoktatok arról álmodozn...

Ti is szoktatok arról álmodozni hogy csinos nőkkel szeretkeztek?

Figyelt kérdés
Én most épp a volt munkahelyen dolgozó recepciós lányra gondoltam,többször is volt hogy együtt mentünk fel a lifttel az emeletre,de jó lett volna a liftben szexelni vele.Amíg szeretkeztünk volna megállítottam volna a liftet, szex után meg újraindítottam volna.A munka is gördülékenyebben ment volna.
2020. máj. 8. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Édes istenem, szúrd ki a szemeimet és dobd a hullám egy kád sósavba...


Nem, dehogy, soha senki nem álmodozik dugásról. Te vagy az első és egyetlen. Pokolra fogsz jutni.

2020. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Te eretnekkk! A szeksz bünn pókollra lyúc!!!!!4négy


Neeem senki nem szokott amúgy :D nyilván

2020. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 de nekem egész nap csak a dugáson jár az eszem.Buszon,villamoson,boltban,munkahelyen és itthon is.
2020. máj. 8. 15:42
 4/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem vonja el a figyelmedet, tudsz mellette dolgozni, teljesen egészséges. Mindenki gondol a szexre... sokszor.
2020. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 a munkámat attól még el tudom látni hogy volt kolléganőkről álmodozok.Volt olyan,amelyiknek meg is mondtam,hogy le akarok vele feküdni.
2020. máj. 8. 15:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Lowkey munkahelyi zaklatás, de most nem ez a lényeg. Mint már mondtam: amíg nem okoz komoly problémát az életedben, nincs ezzel semmi gond.
2020. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen mértékű szexmánia hosszútávon nem teljesen normális szerintem.
2020. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 nem zaklattam, haverok voltunk a lánnyal.Ő azt hitte csak viccelek,de én tényleg le akartam vele feküdni.
2020. máj. 8. 15:52
 9/15 anonim válasza:
Ha 40 alatt vagy akkor ez a kicsattanó egészség jele, 40 után már illik kicsit életuntnak lenni.
2020. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 negyven alatt vagyok.Legalább egyet jó lenne most szexelni egy nővel.Prostihoz nem akarok menni.
2020. máj. 8. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!