Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az a rosszabb ha magányos...

Az a rosszabb ha magányos vagyok de van munkahelyem, vagy az ha nem vagyok magányos, de munkahelyem sincs?

Figyelt kérdés
Ismerőseimen,családtagjaimon azt látom,hogy ők a munkanélküli séget nagyobb problémának tartják mint a magányt.Amikor nem volt munkahelyem,5 évvel ezelőtt,mindig kérdezték sikerült e már valami,visszahívtak e valahonnan,mondták remélik hogy rendeződik a helyzetem.A magánnyal kapcsolatban pedig azt látom rajtuk,hogy mintha ez a kisebbik rossz lenne.A magány valóban kisebb probléma mint a munkanélküliség?
2020. máj. 8. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Enni még mindig pénzért adnak nem pedig szeretetért...
2020. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 de nem lehet hogy hamarabb rendbe jönnek a dolgai annak,akinek bár nincs munkahelye,de nem magányos,mint annak akinek van munkahelye de magányos?
2020. máj. 8. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2: Miért gondolod, hogy a párkapcsolat ugyanolyan alapvető szükséglet, mint a folyamatos jövedelem, ami nélkül nem lehet teljes életet élni?


#1

2020. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Voltam már mindkét szituációban, és szerintem a magány jobban elviselhető, ha van munkahelyed. Több mindent tudsz tenni azért, hogy eltereld róla a figyelmed. Ha munkád/pénzed nincs, de van szerelmed rosszabb, mert nincs pénzed, kiszolgáltatottá válsz, esetleg belül is értéktelennek érzed magad, ami nyomaszt és kihat a kapcsolatodra is.
2020. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van munkahelyed, akkor nincs időd azon gondolkodni, hogy magányos vagy. Ezerszer jobb.
2020. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább legyen saját munkád (feladatod) és pénzed, mint a magányon keseregj - plusz még az anyagi kiszolgáltatottság is nyomasszon!


Ha egyedül is kiegyensúlyozott életet tudsz élni - állítólag akkor jön az Életedbe az Igazi. ÁLLÍTÓLAG...


Ui: lehet, hogy már az első munkanapodon belebotlasz a JÖVENDŐBELIDBE! Csak járj nyitott szemmel. :)

2020. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!