Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El lehet fogadni hogy soha...

El lehet fogadni hogy soha nem fog változni semmi? Hogy ennél már jobb nem lesz csak rosszabb?

Figyelt kérdés
Legszívesebben befejezném az életemet.Pontot tennék a végére de nem csak a magányom miatt bár ez lenne a fő oka.Több problémám is van.
2018. aug. 28. 11:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok öngyilkos lenni,csak nem szeretnék részese lenni a továbbiaknak.Mert nem fog változni semmi,soha.Én ebben biztos vagyok.
2018. aug. 28. 11:31
 2/10 anonim ***** válasza:

De fog. Olyan nincs, hogy semmi sem változik.

Inkább a jó dolgokra koncentrálj. Biztosan van az is, csak nem veszed észre.

2018. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Magától nem is fog. Ha meg olyan rossz akkor változtass te, rosszabb úgysem lehet. Ha meg attól félsz, hogy rosszabb lesz akkor talán nem is annyira rossz most a helyzet.

Hogy mi a bajod, azt csak te tudod, ezért a megoldást is csak te tudod megtalálni.

2018. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az egyik bajom a sok közül,hogy nem úgy alakult semmi,ahogy terveztem.A másik pedig hogy voltam olyan hülye hogy elhittem hogy majd minden jóra fordul.Semmi nem fordult jóra.
2018. aug. 28. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2018. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
36 vagyok.Ha 20 éves lennék még bizakodnék.Mint ahogy 20 évesen még bizakodtam is.De hát akkor még fiatal voltam.
2018. aug. 28. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek nem úgy alakulnak, ahogy eltervezte. És ilyenkor kell továbblépni, másfelé indulni, vagy tovább küzdeni. Jóra fordulni csak úgy valóban nem fog. A sült galambra nem érdemes várni. Tenni kell valamit. Senki sem fogja mások problémáját megoldani. Mindenkinek a saját magáét kell.
2018. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó,csak itt Magyarországon nehéz változtatni.A széllel szemben a sok közömbös,álomvilágban élő ember között.
2018. aug. 28. 11:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Te magad mondod ki a válaszokat a kérdéseidre.

"itt Magyarországon nehéz..." Minden lehetőség megvan kipróbálni magad külföldön.

A legtöbb embernek még nagy vonalakban sem úgy alakult az élete ahogy eltervezte. Kb egyidősek vagyunk (én 34) de az én életem sincs még csak köszönőviszonyban sem azzal amit elképzeltem. A "majd kialakul", "majd jobbra fordul" dolgokkal kapcsolatban meg annyit, hogy a tapasztalatom az, hogy amire vártam, hogy majd jobbra fordul az nálam sem jött össze. Viszont amikor végiggondoltam, hogy mit tettem azért, hogy jobbra forduljon, be kellett vallanom magamnak, hogy édes keveset ahhoz képest amit tehettem volna.

2018. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg az is a gondom,hogy lesújtó véleménnyel vagyok az egész országról és az emberek egy részéről is.Magamra is haragszom,amiért nem voltam ott egyetlen tüntetésen sem.
2018. aug. 28. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!