Kezdőoldal » Utazás » Európa » Frankfurtban tényleg olyan...

Frankfurtban tényleg olyan rossz a közbiztonság a migránsok miatt, hogy mèg nappal sem ajánlott egyedül kimozdulni és felfedezni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Igen, mert Soros. Mindmeghalunk!
2019. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Persze, ezt mindenki tudja MAGYARORSZÁGON!!!


ITT, FRANKFURTBAN meg az emberek, mivel nem olvassák a MAGYAR híreket, kimennek az utcákra nappal is meg éjjel is és nem történik velük semmi és nem is tudnak arról, hogy el kellene bújni a lakásokban, mert egyébként emgesznek bennünket a migránsok!.

2019. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
33%
Igen, sőt, egész Németországban!
2019. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Igen, rettenetes. Egymillió ember retteg folyamatosan Frankfurtban és környékén. A bankárokat páncélautók viszik a felhőkarcolókba, nehogy bajuk essen.
2019. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mivel még nem jártam ott és nincsenek németországi ismerőseim, bátorkodtam feltenni a kérdést mivel itthon még a csapból is az csöpög, hogy Németorszàgban rossz a közbiztonság, és itteni ismerősöktől már hallottam érdekes történeteket. Köszönöm az eddigi (fanyar és epés) válaszokat- a stílusokon még van mèg mit faragni. Utolsó válaszoló: Én sem ismerem a Te felmenőidet és szerencsére téged sem, de ezzel a bunkó stílussal amit előadtál maximum a helyi kocsmában köthetnél ki. Javaslom, hogy csináltass egy intelligencia-tesztet. Hátha negatív lesz az eredmény :)
2019. márc. 23. 15:29
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Nemrég a legélhetőbb városok listájára tették fel Frankfurtot. Csak nem lehet olyan vészes a helyzet...
2019. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Kevesebb M1-et javaslok...
2019. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

"itthon még a csapból is az csöpög, hogy Németorszàgban rossz a közbiztonság"

Akkor rossz infó csöpög a csapból!


Itt Németországban a "rossz" közbiztonsággal még mindig kevésbé problémás a helyzet, mint BP-es vagy Borsodban!


Mindig meglepödök, hogy a mo-i hírekböl miket tudok meg arról, ami itt van állítólag, csak éppen itt nem tapasztaljuk azt, amit ott állítanak!

2019. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Frankfurt nem gázosabb, mint bármelyik nyugat-európai nagyváros. Pályaudvar környékét éjjel kerüld, de amúgy nem lesz bajod.
2019. márc. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Nöként Mo-n nöttem fel, tini kromot Bp-en töltöttem.

Majd éltem NewYork-ban és Londonban. Ès 10 éve már Frankfurttól 30km-re élek.


Nekem eddig a legélhetöbb ország Németország. Itt a bünözés Mo-hoz képest lényegesen alacsonyabb. Itt olyan dolgotól, hogy míg kipakolok az automból a vásárlás után és kirabolják nem kell félni. Haza megyek, leparkolok az utcán és van hogy félórát is nyitott csomagtartóval ott áll az autó és semmi nem tünik el belöle.


Persze lopnak itt is bicajt. Itt is elöfordul, hogy nöket éjszaka megeröszakolnak. 80 millió embernél sajnos bármi lehet. De éjszaka ha már ketten vagyunk még Frankfurt belvárosában sem félek. Mo-n bizony éjszaka 1-1 részen még ha többen voltunk is sokszor féltem.

2019. márc. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!