Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek egy fiú szerethet...

Szerintetek egy fiú szerethet egy olyan lányt akit csak látásból ismer?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Ha én odamennék az utcán egy random lányhoz és azt mondanám neki hogy szeretem,igazat mondanék.Szerintem egy heteroszexuális férfinak nem muszáj ismernie a nőt ahhoz hogy szeresse.Ha tőlem valaki megkérdezi szeretem a lányokat?A válaszom természetesen igen.Nekem sokszor elég csak ránéznem egy lányra vagy nőre az utcán és már tudom hogy szeretem.
2020. máj. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet velem van a baj, de én nem értem mire akarsz pontosan kilyukadni...


Szeretet, szerelem, vonzódás és hasonló szavak jelentésére nyugodtan keress rá (ahogy látom néhány fogalommal kicsit baj van).

2020. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adam úgy ahogy természetes az is,hogy a szülők szeretik a gyereküket,ugyanúgy természetes hogy én mint fiú szeretem a lányokat.
2020. máj. 9. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem vitatja senki.

Örülök annak is, hogy tisztában vagy a szexuális orientációddal.


Bocsi, de nem megyek bele a dolgokba. Kissé keszekusza a kérdés.

2020. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=UzkM92tDClw

hallgasd meg és megkapod a válaszom a kérdésedre

2020. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!