Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismer valaki olyan könyvet...

Ismer valaki olyan könyvet ami a depresszióról szól, vagy ami segíthet legyőzni a depressziót?

Figyelt kérdés
Létezik olyan könyv amit akár saját tapasztalat alapján írt, hogy mi történt vele, hogyan dolgozta fel, hogyan gyógyította meg magát? Nagyon rossz időszakon megyek keresztül és nem tudom hogyan essek túl ezen...de már nagyon nehéz. Gondoltam jó lenne olvasni valami hasonlót amin valaki már túl jutott.

2018. aug. 9. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A depresszió magja, és kezdete mindig az elvetettségen alapul. Ahhoz, hogy meg tudj szabadulni belőle, tudnod kell, hogy mi a problémád gyökere, honnan indult valóságosan a depresszió, ami egy váratlan problémánál kifejlődött.


Könyv:

[link]


Pdf:


[link]


[link]

2018. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egy problémáról van szó, hanem elég sok. Köszönöm a könyvet :)
2018. aug. 9. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2018. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Albert Györgyi Miért pont én?
2018. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4 Albert Györgyi öngyilkos lett a depressziója miatt, szerinted ez mennyire jó példa egy olyan embernek aki pont ki akar belőle törni és nem öngyilkosnak lennie?
2018. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a könyv segítségedre lehet:


[link]


:))

2018. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy depressziós miota vallja be hogy beteg,és mióta megy magától segítségért?

Közhely lett ez a betegség....ha valakinek meghal a macskaja rögtön depressziót diagnosztikal maganal...

Csernus Imre Férfi (irja a konyvben amugy,hogy nem csak ferfiaknak szol) illetve a Kiut című könyve. Rengeteget segít. A depressziv reakciodon,nem a depressziódon.

2018. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úristen... Ez milyen hülyeség hogy nem vallja be valaki ha depressziós. De igen, bevallja, ha utána jár milyen jelei vannak a depressziónak és rájön, hogy megegyezik azzal amit ő is átél vagy érez.és nem egy macska halála miatt, nyugodj meg.
2018. aug. 15. 01:40
 9/10 anonim válasza:
Olvass sok Bibliát, imádkozz, törődj a hiteddel, és Isten megsegít mindenben!
2018. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen egy depressziós (mentális BETEG) pont azzal fog odamenni vkihez,hogy depressziós...Igen...grat...tanulj meg depresszió és depresszív reakció között különbséget tenni,te agyoniskolázott
2018. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!