Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » hogy masszak ki ebbol?

hogy masszak ki ebbol?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok

Es az elmult hónapokba teljesen romba dőlt az eletem.nem nem szerelemről van szo hanem csaladi gondokról teljesen elvesztem nincs kihez forduljak

Es a gyerekkori serelmeim is elojottek es nem birok megküzdeni veluk

Szinte semmit nem alszom vagy remalmaim vannak

Reménytelennek erzem az egesz eletem nincs senki aki meghallgatna vagy erdekelne mivan velem egesznap csak fekszem es nem csinalok semmit nincs motivaciom pedig nekem mindig volt szeretnek ebbol kimászni de egyszerűen nem talalok ra okot hogy miert kene folytatom ezt tovabb hiszen senkit se erdeklek es ezt nem eltulzom hiszen mindenkitol akitől tudtam kertem hogy segítsen de nem segit senki

Nem tudom hogy mi lesz de ennel jobban mar nemtudok lesullyedni

Szeretnek tőletek segitseget kerni hogy mitcsinaljak hogy vege legyen ennek.elore is koszonom


2020. máj. 12. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

pszichologuskereso.hu & kek-vonal.hu


Nézz körül!

2020. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd le priviben hogy mi a probléma.
2020. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismeretlenekkel kommunikálsz, tehát sokkal több konkrétumot is írhattál volna magadról.

Pl.:

- mi történt, mi okozta ezt a helyzetet?

- a családban történt valami?

- szülőkkel nem tudod megbeszélni?

- iskolai dolog?

- rossz társaságba keveredtél?

És még számtalan lehetőség, amiknek hiányában lehetetlen - még a legjobb szándék mellet is - használható tanácsokat adni.

Ha kitüntetsz a bizalmaddal, írhatsz privátot.

2020. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mesélsz nekünk kicsit konkrétabban is a helyzetedről? Mi történt?

Ezek ismerete nélkül nehéz lenne jó tanácsot adni.

2020. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!