Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elítélendő egy olyan férfi,aki...

Elítélendő egy olyan férfi,aki összejön egy egyedülálló anyukával és miután megkapta a szexet szakít vele?

Figyelt kérdés
Nem meri megmondani a nőnek hogy neki csak szexre kell és azt sem hogy nem fogja más gyerekét nevelni.

2020. máj. 14. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen, elítélendő.
2020. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Persze, hiszen hazudott.

(Ha megmondta előre, hogy csak kalandot keres, és a másik fél ennek tudatában vágott bele, akkor nincs gond szerintem.)

2020. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Akkoris szakíthatnak, ha amúgy semmi gondja nincs a masik gyerekével és hosszú távra tervez.
2020. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Pff...szemét gyáva kukac. Legalább mondaná meg a nőnek mit akar. Csomó ilyen oldal van ahol csak egyéjszakás lanyokat lehet felhívni. Miért kell pont egy egyedüli anyukát erre használni? Az embereknek érzesei is vannak gondolj bele ezek után,hogy fog tekinteni miattad a férfiakra
2020. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem a kérdést. Hol van ebben a történetben férfi? Én csak egy töketlen kiskukacot látok.
2020. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen, de inkább a szánalmas szót használnám. A tíz éves unokahúgom nagyobb férfi, mint te.
2020. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Kamuzni meg mersz? Megmondani meg nem? Ez nem logikus.
2020. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Undorító dolognak tartom. Annak a szegény nőnek már éppen elég baja van. Reménykedik valakiben, hogy elfogadja a gyerekével együtt, te meg tárgyként használod és eldobod? Ki képes ilyesmire?
2020. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
62%

Igen elitélendő.

Mert egy egyedülálló nő, nem jön össze csak úgy valakivel.

Kivétel, ha tudja mind a két fél hogy ez csak szex.

2020. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Miért lenne az? Lehet szépítgetni, de az emberek többsége nem őszinte a kapcsolat elején. Ha valakinél csak annyit kell mondani, hogy "hé, én komolyat akarok ám" és mehet is a szex, akkor értelemszerűen ezzel fűzik be.
2020. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!