Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 19 éves leszek most nyáron és...

19 éves leszek most nyáron és nem volt még párkapcsolatom,de nem is érzem a hiányát mégis van egy olyan érzésem,hogy valami nem oké. ?

Figyelt kérdés

Voltak részemről és más részéről is próbálkozások,de valahogy mindig az lett a vége,hogy nem keresem én őt és ő se engem.Mégis úgy érzem,hogy jó lenne valakit este átölelni és mondjuk kimutatni valakinek,hogy szeretem...

Fiú vagyok



2020. máj. 23. 18:34
 1/4 anonim válasza:
95%
teljesen normális. Nem tehetsz róla, hogy nem találtál még senkit akivel minden estédet szívesen töltötted volna! Szóval sztm. minden oké. 17/L
2020. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van,hogy én is így érzek aztán megnyitom az osztálycsoportot.. és hirtelen elegem lesz a fiúkból😂😅. De sokszor csak úgy aludnék valakivel. És nem vágyok semmi másra csak,hogy valaki mellettem legyen ha szüksegem van rá. De most még beérem a sorozatokkal😆😅 majd jön ha jönnie kell
2020. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
86%
Abszolút normális. Szerintem még nem találtál olyan hölgyet, aki eléggé felkeltette volna az érdeklődésedet, de teljesen 'időben' vagy még. Előtted az élet. 23/N
2020. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatal fiú vagy = kb kutyának nem kellesz


Vigyázz, mert pár éven belül már a szüzességed miatt fognak lenézni s nők

2020. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!