Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt rajtam kívül...

Vannak itt rajtam kívül magányos, egyedül élő emberek? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatom sose volt, barátságokban pedig egytől egyik csalódtam, illetve dobbantott mellőlem mindenki.

2020. jún. 12. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem volt párkapcsolatom, nem is szeretnék. 3 jó barátom van össz vissz. Teljesen megvagyok egyedül, az embereket utálom ezért kerülöm őket ahogy csak tudom. 18/F
2020. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A magányt elviselem, Nekem inkább egy olyan munka kellene amit magányosan végezhetek és meg is tudod belőle rendesen élni.
2020. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 zaykaman válasza:
Sziasztok én is szívesen barátkoznák haverkodnák aki gondolja nyugodtan írhat :)
2020. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten imádok egyedül lenni. Olyannyira, hogy nekem már az sok, ha heti 5 nap az irodában kell rohadni - nagyon NEM várom a visszatérést.


Jelenleg dolgozom, tanulok, alszom.


De amúgy szeretek fotózni, rajzolni, színezni, túrázni, bowlingozni, biliárdozni, úszni, olvasgatni a neten, főzni, sütni. Szóval nálam az unalom kizárt.


27N

(no pm please)

2020. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!