Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit írjak bele a nyári beszámo...

Mit írjak bele a nyári beszámolómba (fogalmazás a nyáron történtekről), ha nem fog velem történni semmi?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanaz: felkelek, telefonozok, lefekszek aludni. Ez történik velem a nyáron. Ennyi az egész nyaram.
2020. jún. 13. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Menj el valami érdekes helyre.
2020. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Vetíts valamit, hogy a tanárok azt gondolják sok pénzetek van, akkor jobbak lesznek a jegyeid is.
2020. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

En egy spanyolorszagi nyaralasrol irtam.

Nem voltunk sehol.

Az a lenyeg, hogyan fogalmazol, nem? Nem az igazsagtartalma.


De nem mellesleg, csak most kezdodik a nyar, valamit csak ki tudsz talalni.

2020. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Fogod magad, elmész a legközelebbi állatkertbe, múzeumba vagy színházba és leírod.
2020. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Kamuzz. Nekem a 3. ilyen után közölte a tanár, hogy ő nem hiszi el hogy én még sohasem voltam nyaralni, úgyhogy onnantól kezdve mindig kitaláltam valamit. Nálunk soha semmilyen családi program nem volt, az összes esküvőről, nyaralásról, téli szünetről, családi ünnepekről írt fogalmazásom ordas nagy kamu volt.
2020. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
13 nap telt el a nyárból, előttünk van még az egész!
2020. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!