Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi állásinterjún történtekről?

Figyelt kérdés
Voltam nemrég egy àllásinterjún, egy munkaerőközvetítős nő tartotta, ő keresett meg az àllással.Alapos kikérdezett mindenről, felírta egy lapra.Miutàn ez megvolt, mondta hogy van e bàrmi kérdésem.Én meg megkérdeztem mik lesznek a pontos feladataim.Elmondta,majd kérdezte van e mèg kérdésem.A bérre kérdeztem rá.Erre kiakadt hogy állásinterjún nem illik ilyet kèrdezni és ő írt a blogjában erről meg a facebook oldalán hogy mit szabad egy interjún mit nem.Aztán megköszönte és eljöttem.Másnap írt emailt h lezárult a folyamat,nem vettek fel.
2020. márc. 14. 07:55
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

Ja ès utána elolvastam a blogjában és a feladatokra se szabad rákérdezni meg a bèrre se még a második körben sem!

Csak szerintem teljesen fogyatékos? Eddig akárhányhelyen voltam magàtól mondták a bért,feladatokat rà se kellett kérdeznem.

2020. márc. 14. 07:57
 2/47 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy nem jó kedvükben unalomból mennek az emberek dolgozni, hanem pénzért....így ez egy alap kérdés szàmomra.Meg így tud az ember vàlogatni is,hogy hova megy el dolgozni...
2020. márc. 14. 07:58
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Tuti valami nagyon alacsony összeg lett volna a fizu ezért gondolta jobbnak szemérmesen hallgatni róla. Örülj neki, h nem ilyen szarrago céghez kerültél.
2020. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Ja ès ha leírnám melyik cègről lenne szó nèzne mindenki, annyit leírok, hogy egy nagyon ismert autómàrkáról van szó
2020. márc. 14. 08:23
 5/47 Estádio de Felchút ***** válasza:
60%

Kezdő vagy még, majd belejössz.

Legközelebb így kell csinálni: amikor telefonon / e-mailben időpontot egyeztettek, és nem kérdez rá a bérigényedre, akkormeg kell neki mondani, hogy rendben, érdekel az állás, X Ft a havi bruttó bérigényem, Y nap a felmondási időm (ha van), belefér-e önöknek.

Alap dolgokat (bér, munkaidő) már személyes találkozó ELŐTT le kell tisztázni, és akkor nem szórakoztok egymás idejével.

2020. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
De nem ezzel van a baj,hanem hogy akàrhol voltam interjún mindenhol maguktól mondtàk a bért, sose kellett rákérdeznem.De ez egy tök alap kérdés amúgy én úgy gondolom!
2020. márc. 14. 08:31
 7/47 anonim ***** válasza:
86%

Nettó hülyeség. Társaságban talán nem "illik" vértől beszélni, de egy állásinterjún???

Kb, mintha azt orvos azt mondaná, hogy illetlen dolog a betegségeidet szóba hozni.

2020. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ja èn is így gondolom:)
2020. márc. 14. 09:20
 9/47 anonim ***** válasza:
61%
Hülyeség. Ez HRes? Ha csak az utolsó körben derül ki, hogy mennyi fizetést adnak és az nem felel meg a jelentkezőnek, akkor az egész folyamat felesleges volt, feleslegesen vesztegették egymás idejét. Mindig az első körben szoktak bérigényt kérdezni és mondani.
2020. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Pontosan! Akkor örülok hogy nemcsak èn látom így köszi mindenkinek :))
2020. márc. 14. 09:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!