Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy fogadjam el, hogy csúnya...

Hogy fogadjam el, hogy csúnya vagyok, és nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Tudom, még fiatal vagyok 18 évesen, de egyszerűen zavar, hogy kimaradtak a szerelmek, hogy még soha nem volt senkim, nem is volt még csókom sem. Egyértelműen látom magamat, hogy nem vagyok szép. Teszek érte napról-napra, hogy jobb legyen, divatos ruhákba járok, amik megmutatják az alakom, amivel nem igazán van gond, a hajamat is szépen ki szoktam vasalni, tehát egyértelműen az arcom az ami egyszerűen csúnya. Hogy tudnám elfogadni ezt?

2020. jún. 18. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Csak idő kérdése. Egy idő után el fogod fogadni, és megtanulod jól érezni magad egyedül is.


Persze azért próbálkozhatsz, és egyszer csak jön valaki akinek be jössz. Ha kitartóan próbálkozol szerintem így lesz.

2020. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Nyugi, 18 évesen még én is képes voltam ilyenen stresszelni. Később már a legkevésbé sem zavart. 25 éves koromra már teljesen megszerettem egyedül lenni, aztán 38 évesen már ott tartottam, hogy igazából zavarna, ha lenne valakim.
2020. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg biztos, hogy lesz valakid, ha akarod. Nem tudom milyen vagy, de biztos vagyok benne, hogy sokaknak tetszel. Az lehet, hogy az általánosságban szépnek tartott lányok 100-ból 90-nek tetszenek, te meg 100-ból 20-nak, így matematikalag kisebb az esélyed. De ha nem az a célod, hogy minél több kapcsolatod legyen, akkor ez nem olyan nagy probléma.
2020. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nincs csúnya ember, a szépség relatív. Valakinek biztos szép vagy 100%!!! Csak lehet neked kell tenni érte, hogy több eséllyel megtaláljanak pl megszólítasz embereket ismerkedsz stb
2020. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Tapasztalataim szerint azok akiknek soha nem akad pár, legfőbb oka nem a külsejük, hanem a rossz természetük. Sok csúnya embert ismerek aki talált magához valót. 18 évesen feleslegesen aggódsz emiatt.
2020. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Valamelyik nap láttam egy elég csúnyácska lányt, de komolyan mintha rágyúrt volna, hogy úgy nézzen ki.

Direkt grimaszolt, borzalmas szemüveg volt rajta, fogai csálén álltak, haja kócos volt.

Az alakja jó volt, pasizni akart, szegény de....nem nagyon volt kapós.

Sajnos ez van, amikor valakiből kiszívják az önérzetet, persze az se jó, ha túl sok van.

2020. jún. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha nagyon meg tudok lepődni milyen csúnya lányoknak jön össze párkapcsolat egész elfogadható pasikkal. Inkább a kisugárzás a lényeg, a személyiséged. A másik, hogy el kell járni otthonról, akár sportolni, haverokkal vagy találni valami hobbit. A közös érdeklődési kör lehet jó kiinduló alap. Hiába vagy igényesen öltözve, sminkelve.. stb, ha csak a legszükségesebb helyekre jársz. Én anno beleástam magam kicsit pasisabb témákban, pl autók, kütyük, meg érdekeltek a számítógépes/konzol játékok. Olvasom a világ híreit, így tájékozott vagyok, vannak beszédtémák. Én se vagyok világ szépe, de 17 éves koromtól mindig volt pasim, egész értelmesen, főleg belsővel fogtam őket és hogy mindig tudtunk beszélgetni.
2020. jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6# Hol akart pasizni?😃
2020. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokáig nagyon rondának találtam magam. Nem is igazán akartam tenni azért, hogy szép legyek. Nem sminkeltem, kinyúlt, több mérettel nagyobb pólókat, pulcsikat hordtam. Ha a tükörbe néztem, mindig találtam magamon valami hibát.


Aztán ahogy néztem a párokat, láttam, hogy néhány lány ronda. Bocsánat, de tényleg nem tudtam volna szépnek nevezni őket. És olyan pasival voltak együtt, aki után szabályosan folyt a nyálam.


Kicsit összekaptam magam. Volt pár nagyon gáz randim, aztán jött Ő. Évek óta együtt vagyunk, már össze is házasodtunk. Amikor megkérdeztem, mi fogta meg bennem, akkor elmondta, hogy szakítás után csak kalandot keresett és szinte bárki megtette volna. De annyira édesen nevettem a viccein, hogy többet akart tőlem.

Ő egy igazi férfi, aki mellett szép lassan én is nő lettem.

2020. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
9# Látod, a férfiaknak ennyi elég is, egy jókedvű, nevető lány.😁
2020. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!