Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire levagyok maradva a...

Ennyire levagyok maradva a mai korral? Már ott tartunk hogy kínos 16 évesként szűznek lenni? És kínos nem cigizni? Miért?

Figyelt kérdés

Egy kétségbeesett, életkedv nélküli 16 éves fiú vagyok aki éli a szokásos unalmas életét minden egyes nap:D

Komolyra fordítva a szót... Lassan nincs olyan ismerősöm aki még szűz lenne és ne váltogatná pár havonta a csaját/paliját... Összesen volt vagy 2-3 kapcsolatom (azért írtam hogy 2-3 mert az eggyik az 13 évesen volt és kb netes kapcsolat) de semmi lefekvés nem volt meg ilyenek. Nálunk a csók volt a max és így ennyi... Mióta középiskolába járok egyre jobban érzem hogy nem vagyok való erre a világra. A haverjaim nagy része minden hétvégét azzal töltik hogy piáljanak mint az állat. A többi része meg bulizni jár. És a maradéknak meg a gép az élete és ennyi. És itt vagyok én egyedül aki normális haverokra vágyik. Olyanokra akikkel meglehet beszélni mindent, nem a pia, cigi az életük. Érdekelnek a lányok lehetett volna sokkal több kapcsolatom de egyszerűen nagyon megválogatom kikkel jövök össze. Az elmúlt 2 hónapban már a harmadik lány volt az akinek leirtam hogy hagyjuk nem akarok kapcsolatot. Egyszerűen látszott rajtuk hogy komolytalanok, buták és a korukhoz képest olyanok mintha 10 évesek lennének... Az osztálytársaim azzal szivattak hogy én még 16 évesként szűz vagyok és hogy alig volt barátnőm stb. Egyre jobban kezdtem azt érezni hogy igazuk van és tényleg gáz vagyok emiatt. De egyszerűen nincsen szívem csak emiatt össze jönni egy lánnyal. Én ha valakivel össze jövök azt tényleg szeretni akarom és nem csak megfektetni. Ezért valószínűleg még egy jó ideig szűz maradok mert semmilyen normális lányt nem találok. Mit gondoltok a mai társadalomról? Nem tudok beilleszkedni? Én vagyok a hibás? Kezdek depressziós lenni emiatt egész nap itthon ülök és gondolkodok egyfolytában...



2020. jún. 26. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Rossz emberek között mozogsz. Ki kéne lépned a közelükből, még ha ezek az osztálytársaid is.
2020. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
CSOK hatása butit
2020. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1, válaszoló

Szinte az egész megyémbe ez van és nem tudom mit csináljak. Illetve hogy tudnék a közelembe új embereket megismerni?


2, válaszoló

Tessék?

2020. jún. 26. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki egyik sem. Ne hagyd hogy mások befolyásolják a gondolataidat!
2020. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Dehogy vagy gáz, inkább jó, hogy meggondolod kikkel állsz le és mi célból! :)

Szerintem próbálj meg nem az ő véleményükre adni.

Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy hány barátnőd volt , szűz vagy-e. Ha kérdezik mond meg, hogy ez nem tartozik rájuk.

Persze, hogy menőnek érzik magukat , hisz ők már “trendi, menő férfiak”...

2020. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Az a ciki, akinek abortusza meg clamidiája van 16 évesen.


A szexualitás olyan, hogy nem maradsz le semmiről, mert be lehet pótolni...

2020. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
10 évvel ezelőtt is volt, aki cikinek tartott ilyeneket, és ma is van olyan, aki nem.
2020. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy vagy gáz, egy percig se érezd ez miatt rosszul magad. Csak így tovább, jól állsz az élethez!


Tizenpár éve ugyanebben a helyzetben voltam mint te, aztán jött egy fiú 8 évig tartott a kapcsolatunk, azóta van másik párom vagyis már férjem, lassan 3 éve.

Szóval tökjól alakult minden, nem így lennék ha követtem volna a "nyájat" és belementem volna olyan dolgokba amikbe nem akartam.


A cigi meg egy borzasztó dolog, párom sajnos elkezdte anno, nagyon bánja, leszokni nem tud, de egészségén már látszik, pedig "csak" 15 éve szívja kb. El ne kezd! 😊

2020. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
A mai korral ? Aha persze . Már a 80'-90'-es években is ez ment :D Nem kéne mindent a mai generációra aggasztani .
2020. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
A mai fiatalok a mai kort látják. És mivel ma több az információ, több mknden jut el hozzánk. Ezért érthető, ha valaki ezt a generációt vonja kérdőre. Aki 40 éves, annak nincsenek ilyen problémái.
2020. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!