Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálhatnék ilyen helyzet...

Mit csinálhatnék ilyen helyzetben? Mi a véleményetek erről az egészről?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, én 19 éves vagyok, és anyának volt egy barátja (illetve együtt sem voltak, mert anyának nem tetszett úgy, csak valamiért mégis valamilyen szinten mindig maga mellett tartotta), és szimpatikus volt anyának, de nem ő a zsánere, ezért 8 hónapig csak ismerkedett vele, nem jöttek össze, de az volt a fura hogy szinte már az Új családjának" kezelt minket, csináltatott egy családi albumot is a közös képeinkkel, de ő sokszor olyan kétértelmű szavakat/mondatokat mondott, pl hogy ha anya nem jön vele a Balatonra elvisz engem, meg anya amikor nem nagyon akart vele ismerkedni felhívott engem találkozni hogy hassak már rá egy kicsit, meg egyszer amikor odavoltunk kirándulni rámkacsintott....sok ilyen volt..-

Kb. 2 hete anya kidobta, mindketten világosan leírtuk hogy anyát se és engem se keressen, erre másfél hét múlva rám ír mintha dilis lenne, és megkérdezi ,hogy "mi sem tarthatjuk a barátságot, nem vihet el kirándulni?"

Megmondtam neki megint kb. harmadjára is, hogy ha anya nem szeretné még azt sem hogy beszéljünk mégannyira sem szeretné azt, hogy kirándulgassunk, és én nem szeretnék anyát rosszat..

Erre teljesen kiakadt, majdnem kiosztott, hogy már elmúltam 18, lehet saját akaratom, anyának pont, hogy örülnie kéne, hogy sok szép helyre elvisz engem, meg hogy ANYA MIATT nem akar engem is elveszíteni, mi mért nem tarthatjuk a kapcsolatot, anya mért nem tudja felfogni hogy ez hülyeség stb stb...

És ezek után még el akart volna vinni tegnap a Balatonra..

Szerinte ez az egész nem lenne kicsit sem furcsa úgy fogalmazott, hogy "ami történt megtörtént, ki tudja mit hoz a jövő, olyan lenne mint rég mikor még nem udvarolt anyának, baráti kirándulásokat csinálunk, jól érezzük magunkat"... ezt szó szerint így mondta, számunkra egyértelmű hogy többet is szeretne de amikor de ő a végtelenségig tagadja nekem, nem értem ennek az egésznek a lényegét, amikor megbeszéltük anyával hogy "kipróbáljuk" nem csinált semmi olyat. (tudom hogy ez hülyeség volt, de egyszerűen nem értjük)..

Nagyon furcsa az elejétől kezdve...szerintetek?



2020. jún. 28. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy ő 49 éves...
2020. jún. 28. 19:09
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is lényeges még, hogy elvileg azért ragaszkodik így hozzám, mert az igazi "apám" elhagyott, testvéremmel nagyon rosszba vagyok, semmiben sem lehet rá szamitani inkább ellenünk fordul, barátom pedig nincs,,
2020. jún. 28. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg akar huzni

Ezen mi nem tiszta?perverz àllat még hàrmasban is tetszene neki

2020. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy te mit szeretnél csinálni.
2020. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a fényképalbum dolog nekem azt mondja hogy ez a férfi nagyon magányos lehet. Szeretett volna egy családot és úgy érezte hogy megkapta. Bocs hogy ilyet mondok, de ez tanulság is lehet anyukádnak higy ne szórakozzon valakivel akitől mégse akar semmit, mert a másik beleélheti magát. Nyilván valami baj van a fejében ezért ha válaszolsz az üzenetére az csak annyi legyen hogy a saját akaratodból nem akarsz vele találkozni, nem megtiltva van (ha anyukádra fogod lehet hogy azt hiszi hogy amúgy lenne eséje). Ezután szakíts meg vele a kapcsolatot a közösségi médiában, ne válaszolj ha ír SMS-t stb.
2020. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!