Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 23 éves vagyok (épphogy), és...

23 éves vagyok (épphogy), és majdnem 2 éve munkanélküli. Teljesen el vagyok keseredve, mit csinálhatnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve.


Volt munkám de átvertek egy tanfolyammal ami nem indult, akkor kerültem ebbe a helyzetbe. Sehol se találok munkát. :(


Meg sajnos csak érettségim van, így még jobban nincs rám igény. Már ott tartok, hogy nagyobb országos gyárakba is próbálkozom, de mégcsak vissza se jeznek.


Meg már pszichiés és testi tüneteim is vannak, súlyos depressziós lettem, alvászavaros, remegnek a kezeim és a legrosszabb hogy mindennap valahogy túléljem a napokat amik totál egyformák, és nem trténik semmi. :(


2018. okt. 18. 19:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2018. okt. 18. 19:29
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Melyik megyében laksz ? Esetleg pontosabban is megadhatod a lakhelyed.
2018. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Nem is tudom fáradjak -e a válasszal.

Gyere Békés megyébe,a férjem segédmunkást keres. Havi 150-et megkeresel,még az agyadat sem kell nagyon használnod.

Olcsó albérlet,nagy kertek,nem fogsz otthon picsogni.

2018. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Vas megyében több nagy gyár hirdet nettó 200 000 plusz cafet. és szállással.
2018. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
csak 2 év után tartasz ott, hogy nagyobb országos gyáraknál próbálkozol? nevetséges, hogy valaki ma magyarországon nem talál munkát
2018. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Gyere át romániába ,pontosabban brassóba ,mondjuk a schaefflerhez (bővíteni akarnak ) , itt megkeresed a kb1800- 2000 lejt gyári egyszerü munkásként ,melléje itt ehetsz is (50%kedvezménnyel ) szóval csak otthon a vacsorát kell állnod ,albérlet meg kb 600-800 lej havonta
2018. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos ezzel nem vagy egyedül.
2018. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz pontosabban?


sajnos van hogy megragadsz egy szinten ott ahol laksz. Csakis egy megoldás van a közeg váltás!!

Menj a legközelebbi nagyvárosba nézz képzést és közben dolgozz. Akad sok betanított munka mindenütt de nagyobb várost nézz. Ugródeszkának jó. Tanulj nyelvet és építs kapcsolatokat, nem szégyen a kocsmában iszogatni, mert ha embereket ismersz meg azok bizony segíthetnek később munkát találni, vagy megkönnyíteni az életedet.


a cnc nagyon felkapott idehaza mostanság, de ha szakma nincs akkor elkezded betanított emberként és lehet feljebb jutni mérőszobára stb.


fel ne add most kezded az életed. De amint mondtam változtass.. és az nem könnyű és nem fájdalommentes.

2018. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 megyében tudok legalább 200 üzemet, akik bárkit felvenné ek
2018. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!