Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki gyűlölte...

Van itt olyan aki gyűlölte élete minden egyes percét de valahogy túljutott ezen? Hogyan tette?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Van.


Felismertem, mi a probléma gyökere, megragadtam azt, és a megoldást is megtaláltam (a gyógyulás folyamatban). Persze a felelősségvállalás érzelmi, spir. és fejlődési értelemben meggyorsította a dolgot.

2020. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 mi volt a gond és hogyan oldottad meg?
2020. júl. 5. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Az okok: földi létem félreértése, és magam téves elhelyezése a világban. A megoldás többrétű, igen soktényezős volt az énterápiám is.
2020. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon nehezen. Egy időben próbálkoztam gyógyszerekkel, de nekem azok nagyon nem jöttek be (azóta sok év telt el, vannak újabb készítmények). Egyszer elkezdtem összegyűjteni, hogy mi az a 3 dolog, ami a legjobban zavar, és elkezdtem vele foglalkozni. Az első helyen az volt, hogy engem még az első és a második világháború kitörése miatt is letorkoltak (valóban. Ekkor derengett fel, hogy itt valami nem normális, és nem biztos, hogy velem van a baj). Megtanultam, hogy ilyenkor mosolyogva visszakérdezek: Te ilyen helyzetben mit tennél? (nem tud mit mondani, hiszen olyanért torkolt le, ami mindkettőnk érdekkörén kívül esik).

Szépen lassan egyenként végig menni a problémákon. A mottó:

"Uram adj erőt, hogy megváltoztassam, amit meg tudok változtatni, adj türelmet, hogy elfogadjam, amit nem tudok megváltoztatni és adj bölcsességet, hogy a kettőt meg tudjam különböztetni"

Annyit azért hozzátennék, hogy az idő folyamán változik, hogy mit tudsz megváltoztatni.

2020. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elköltöztem és ezzel borítottam minden mást is
2020. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!