Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Letezik olyan ember akinek...

Letezik olyan ember akinek egyszeruen nem valo a parkapcsolat?

Figyelt kérdés

Irtozom a parkapcsolatoktol volt reszem benne de nem jott be en szakitottam

Nem akarok soha tobbet parkapcsolatot

Van olyan ember aki meg igy gondolja? Ez normalis? Lehet igy is boldog valaki?


2020. júl. 5. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

Hány éves vagy? 15, 21?

Nézzétek meg az Into the Wild-ot

Még az a gyerek is rájön, aki elment a p_csába a vadonba, túltett bármelykőtökön, hogy happyness is only real, when shared.

Ha mindenkivel rossz a tapasztalatotok, felmerülhet esetleg az az enyhe kis gyanú, hogy lehet, nem az egész világgal, mindenkivel van a baj, hanem önmagunkkal....hm?

2020. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
Igen, utolsó, de az csak a normálisokra vonatkozik. Meggyőződésem, hogy az emberek negyede-harmada személyiségzavaros. Ezeknek nem való se párkapcsolat, se gyerek, mert csak tönkreteszik a környezetüket. Dicséretes, ha erre rájönnek (ismerek több ilyet, és a kérdező is ilyen lehet), és megkímélik a többi embert. Nem kell a szenvedést tovább terjeszteni a világban. Van, aki alkalmatlan a családi életre, pont.
2020. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

11es,nem ismersz engem (halistennek) nemsokara 18 leszek de szerintem ez nem szamit

Nem egy film miatt fogok megvaltozni (ha egy film az amit irtal nem tudom nem ismerem)

Es rengetegszer gondoltam arra hogy velem van a baj es nem a masokkal, de rajottem hogy ez nem igaz

Igen utolso en erre rajottem viszonylag hamar szerintem

Es tenyleg oszinten azt gondolom,hogy mindenki jobban jar ha nem vallalok se gyereket se parkapcsolatot.

Koszonom a valaszaitokat

2020. júl. 10. 09:52
 14/23 anonim ***** válasza:
49%

Azért kérdeztem hogy 15 vagy 21, mert kihallatszott hogy még nagyon friss lehetsz. Sokat fogsz még változni. Nyugodtan csináld a dolgod, semmi közöm hozzád, leszarom, hogy mit gondolsz rólam.

Csak nehogy azt hidd, hogy a mostani önmagad vegleges.

A fiatalok semmit sem utálnak jobban, mint amikor az öregek megmondják a tutit. Szóval hegyibeszéd helyett csak mosolygok rajtad. Nem vagyok nagyon öreg csak 30, és képzeld én is voltan tizenéves rebellis öngyilkossággal kísérletező problémás gyerek. Úgy vagy jól, ahogy vagy, éld az életed.

2020. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Ha még ilyen fiatal vagy akkor viszont kár elásnod magad. Nekem 22évesen volt az első párkapcsolatom.
2020. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Eees tessek :) tok idegenek megint jobban tudjak hogy hogy fogom elni az eletem

Mosolyogj csak rajtam en is mosolygok rajtad :)

Es nem elastam magam

2020. júl. 10. 11:09
 17/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem tudod elviselni, hogy mások véleményt mondjanak, akkor minek írsz ki kérdést.
2020. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem arrol szolt a kerdest hogy meg fogok e valtozni vagy hogy vad idegenek jobban tudjak a sajat dolgaimat

Hanem arrol hogy vannak e meg ilyen emberek

2020. júl. 10. 11:30
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne lennének.nem normális, de a normális mindig az, amit a többség csinál.hagyományos értelemben boldog nem hiszem, hogy lehet az ilyen ember, de elviselhetővé, könnyűvé viszont lehet tenni az életet.kell hozzá azért jó sok lelki munka. Egy párkapcsolatot hosszú távon boldoggá tenni is csak nagyon keveseknek sikerül, ahhoz is sok meló kell.
2020. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
Igen, vannak még ilyen emberek. Agresszív kismalac akiben egy sértett mimózalélek lakik. Meg sem próbálod értelnezni amit írtak, mert nem azt hallod amit hallani akarsz. Hogy igen, ez a helyes, jól csinálod, csináld csak. Ha vadidegenektől kérdezel vadidegenek fognak válaszolni! Mégis mit vártál, jelentkezik az osztályfőnököd? Dackorszakban maradtál, jobb is másoknak, ha kerülöd őket. Óvodás szinten válaszolsz, visszamondod amit hallasz, még egy vitára sem vagy érett. Ne fáradj nekem váasszal, nem fogok ránézni mert látom, nincs kivel.
2020. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!