Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme ráírni facebookon...

Van értelme ráírni facebookon egy olyan lányra,akit nem ismerek,soha nem találkoztam vele és soha nem is beszéltem vele?

Figyelt kérdés
A youtubon láttam egy videót,benne volt egy szép és normálisnak tűnő lány.A nevét onnan tudom,hogy kiírták amikor beszélt a videóban.Megkerestem facebookon,vidéken lakott,de most itt lakik Pesten kollégiumban, Vagy albérletben.Itt is jár egyetemre.Ráírjak így ismeretlenül?Van rá esély hogy visszaírjon?Ha megnézi az adatlapom egyből látni fogja hogy nem ismerjük egymást.

2020. júl. 7. 21:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 azt hogyha segíthetek valamiben neki nyugodtan írjon rám.
2020. júl. 8. 15:46
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

Ez hülyeség. Miért írna egy teljesen ismeretlennek, akiről semmit sem tud, ha valamilyen problémája van? Ha valakinek segítségre van szüksége, akkor a családjához, barátaihoz, esetleg szakemberekhez fordul, akiket ismer és akikben biztosan megbízhat.

Teljesen értelmetlen dolgot írtál, ha kapsz is valamilyen választ (amit kétlek) akkor is ennyi volt és többet nem fog írni.

2020. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂

Rám írna egy vadidegen egy ilyen dumával, biztos nem válaszolnék, max. azt, hogy szerintem rossz embernek írt.

Mégis miben kérné a segítségedet? Ha valami segítségre lenne szükségem, a legutolsó, akitől segítséget kérnék, egy random ember lenne a facebookról.

Ettől még a full sablonos "Szia, kedvesnek tűnsz, nincs kedved ismerkedni?" is jobb kezdés.

2020. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Bátran Írj! Mit veszíthetsz? Ilyen ismerkedésből lett egy nagyon tartalmas barátságom. Ha nem írsz akkor a lehetőséget is elveszíted.
2020. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PetheD ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgok? Válaszolt a lány? Érdeklődöm, hogy tanuljak belőle.
2021. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!