Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is furcsa így élni?...

Másnak is furcsa így élni? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Alapvetően pozitív vagyok. Persze, az érzelmi világomban megvan minden, elfogadom, hogy nem minden tökéletes, de valahogy egyre kevésbé érzem jónak a dolgokat. Egyszerűen a környezetem lehúz.


A közvetlen családomról nem írnék, nagyon negatív a helyzet.

Anno általános suliban nagyon jól elvoltam. Sok barátom volt, még most is van olyan, akivel tartom onnét a kapcsolatot.

Gimiben már más volt a helyzet. Szegényebb háttérrel kerültem viszonylag jó suliba. Én nagyjából az egyenességhez szoktam, ott viszont már jobban dominált a menőség, pénz és hasonlók. Szóval, ott már kicsit kívülállóbb voltam, de azért voltak haverok, barátok. Onnét is lett volna egy barátom, akivel még utána évekig tartottam a kapcsolatot, aztán tett valamit, ami miatt vége lett.

Utána jött az OKJ és egyetem, ahol szintén hasonló volt a helyzet. Mindkét helyről volt 1-2 barát, akik ugyanúgy hirtelen csináltak valamit vagy lekoptak.


Aztán jött a meló. Volt pár kisebb munkám (nyári munka, gyakorlatok) és szinte minden helyen ment valami keverés.

Aztán jött a rendes melóm, ahol szintén. Az emberek több, mint fele a másik pénztárcájában turkálna és rosszindulatúak. A többiekkel ellehet lenni, de bennük sem lehet normálisan megbízni vagy komoly baráti kapcsolatot kialakítani.


Ezek mellett még ott vannak az oltásellenesek, a BLM szélsőségesei, a politikai nézetek miatt egymás fejét letépők és még sorolhatnám.


Kétlem, hogy annyira különleges lennék és a nagy számok törvénye alapján más is van hasonló helyzetben. Szóval, ti mit tudtok ezzel kezdeni? Gondolkodom azon is, hogy ha összejön egy kis alaptőke, elmegyek valami nyugisabb országba.



2020. júl. 12. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

Nem igazán értem mi a pontos kérdés.

De ez amit leirtal kb mindenol jelen van, minden egyes munkahelyemen volt valami kellemetlenseg, mindig kavart valaki.

Ilyen az élet ilyen világban élünk küföldön sem lesz ez másképp.

Sokan irigykednek a masikra, rosszindulatúak de ez van ignorálni kell.

2020. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szelektálni kell, válogasd meg akikkel beszélgetni szeretnél. Viszont ne változz meg senki kedvéért.

Senki nem különb nálad semmivel.

2020. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!