Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig lesznek megkülönböztetv...

Meddig lesznek megkülönböztetve a férfiak?

Figyelt kérdés

Törvénnyel összeütköző, gazdag embereknek gyönyörű barátnőik vannak.

Mindenki másnak, kinézettől függetlenül is, ha azoknak mély a zsebük.

Becsületesen dolgozó emberek életükben nem láttak még ilyen nőket.

Ez durva, hogy mennyire a pénz világában élünk.

Minden áldott nap tapasztalható.



2020. júl. 12. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Bocs de Te nem inkább a nőket különbözteted meg most?
2020. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha a dominancia hierarchia csúcsán vagy, akkor több nőből válogathatsz. Évezredek óta.
2020. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

A világot mindenütt a pénz mozgatja. Mindenki pénzből él, a különbség csak abban van, ki hogyan jut hozzá, és mennyit tud magának havonta, évente összekaparni.

Attól kezdve azt vesz meg magának, amit akar.

2020. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Te simán hülye vagy. Egy lúzer.

Nagyon sok szép nő van, aki teljesen átlagos pasikkal van együtt.

Viszont a pasik nagyon is megnézik, hogy mennyi pénze van a nőnek. Amióta jók a bevételeim, minden pasi komoly szándékkal közeledik hozzám, az se baj, hogy 100 kiló felett vagyok. Bezzeg amíg csóró kiscsaj voltam, mit számított, hogy gyönyörű vagyok és 50 kiló, csak kihasználtak.

2020. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Tapasztalható, ugyanakkor az ellentétje is tapasztalható, csak az már annyira magas szinten, hogy senki nem foglalkozik vele. Unom már ezeket a kérdéseket, nem minden gyönyörű nőnek van péniszdetektora ami besípol ha arany kígyó van a gatyában. Egyébként meg egy nő nem attól lesz gyönyörű, hogy olyan kerek, formás a popsija mint az MTZ kereke meg akkora felfújt mellei vannak mint egy 50-es görögdinnye, hanem a belső tulajdonságai teszik azzá. A szíve legyen nagy ne a melle meg a segge, ez mindig fontosak. Akikről pedig te beszélsz azok pontosan az a típus aki csak kihasználja az embert. Kellene a francnak, még akkor se ha az egyetlen nő lenne a Földön.

Mondom ezt úgy, hogy nekem sincs barátnőm és soha nem is volt, habár mégcsak 19 vagyok, de én a minőségre megyek, nem a gyors, egyszer használatosra.

2020. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

#4, el is hiszem hogy 100 kiló felett vagy nő létedre, azok szoktak ekkora parasztok lenni, meg ilyen stílussal.

Valószínű voltál 50 kiló, meg gyönyörű, akkor én voltam a 3 tengelyes betonkeverő...

2020. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Te simán hülye vagy. Egy lúzer."


4/6: Ne magadból indulj ki. Sajnálom, ha fáj az igazság, de ez a mai világ.

2020. júl. 12. 20:48
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Mondtam a múltkor, hogy nem lesz bombanőd, azóta sincs.


Rendezkedj be a magányra, cuncus.

2020. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Néhányotokra ráférne hogy tényleg el legyetek nyomva...
2020. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
INCEL!
2020. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!