Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig lesznek megkülönböztetv...

Meddig lesznek megkülönböztetve a férfiak?

Figyelt kérdés

Törvénnyel összeütköző, gazdag embereknek gyönyörű barátnőik vannak.

Mindenki másnak, kinézettől függetlenül is, ha azoknak mély a zsebük.

Becsületesen dolgozó emberek életükben nem láttak még ilyen nőket.

Ez durva, hogy mennyire a pénz világában élünk.

Minden áldott nap tapasztalható.



2020. júl. 12. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát én megfordultam pár gyárban. Ha valahol átlagos emberek vannak, az a gyár. Volt néhány nő, akik nagyon rendben voltak, és nem pénzeszsák pasiaik voltak, hanem tök átlagos, melós fószerek.

Lehet, hogy a saját köreidben kéne keresgélni, és pár évvel fiatalabb lányoknál nyomulni, akkor nem a gazdagék női után csorgatnád a nyálad.

2020. júl. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mindenki azután csorgatja, aki után tudja.

Nálunk itt ilyen nincsen.

Melósnak jó nője....?! Ugyan már.

2020. júl. 13. 07:36
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért kíváncsi lennék, kik azok a "gyönyörű barátnők", akikhez csak a gazdagok jutnak hozzá. Ha a műcsöcsű, nullahármas rotringhegy-lábú, szopós szájú plázakirálynőkről beszélsz, akkor nagyon jó, hogy nekem nem lett sok pénzem. Így, csórón nekem olyan nőim voltak, akiknek nem tudtam betelni a szépségével, és általában az volt a fő problémám, melyik mellett kössek ki, vagy kikössek-e. Szóval azt mondom, valahol máshol keresd a hibát, ne a pénzhiányban. Ezzel rendszerint azok a sértődött, túlkoros kisfiúk takaróznak, akiknek ötletük sincs, hogy kell egy nekik szimpatikus nőt megközelíteni, csak a felvásárlásban látják a megoldást.
2020. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindig lesznek csajok, akik a pénzre buknak. Nem csak jó csajok, csak aki nem feltűnően szép, annak kicsi az esélye.

Nem kell gazdagnak lenned ahhoz, hogy szép barátnőd legyen, de valamit fel kell mutatnod egy bizonyos kor felett. Egy 20-25 éves nőnél már nem elég, ha szép a szemed, kockás a hasad és ápolt vagy, közben a moziban szeded a jegyet minimálbérért. Legyen normális munkahelyed, nem elhanyagolt külsőd, esetleg egy normális, 5-600 ezres kocsid, a többi már csak a személyiségeden múlik.

Tudom, hogy az a divat, hogy az átlagnál normálisabban kinéző nők kiszáradásig várnak a grállovagra, de rajtuk kívül vannak normális csajok is a világon, akik ugyanúgy párt keresnek, mint te.

2020. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért is írtam feljebb, hogy fiatalabbak között keresgélj, mert az a tapasztalatom, hogy a normális lányok egy idő után lehorgonyoznak. Nem tudom, hány éves vagy, de ha pl. 30, akkor a 24-25 éves nőknél érdemes próbálkozni, mert a 30-cas normális nők már stabil kapcsolatban élnek.Akinek 30 éves korára nem volt hosszabb kapcsolata, az vagy nagyon zárkózott, vagy valami más gond van. 40-en túl pedig már tényleg csak a nem túl szépek, vagy a királylányok vannak. Kivéve az elváltakat, de az külön téma.Nagyobb eséllyel találsz szép lányt a nálad fiatalabbak között.
2020. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!