Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a párotok elérhetetlen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Gyakori jelenség mikor a hím/nő egyed még mindig az exébe szerelmes. Ilyenkor a a jelenlegi partner próbálkozhat bármivel, sose lesz elég jó a másiknak.

2020. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az exemnél igen.Volt ilyen.
2020. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2+ Pedig akkor ott volt mellettem:)Akkor döntöttem -és léptem.
2020. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.


Az én párom konkrétan 2mes falat húzott fel maga köré , amit nagyon nehéz volt átmászni, mire érzelmileg közel engedett magához, sajnos több és több gyanúm volt hogy mèg az exèt szereti.

2020. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. A legrosszabb az volt, hogy tagadta, hogy bármi probléma lenne, így azt gondoltam, én látok rosszul valamit, vagy irreálisan sokat várok.

Akkor kapott észbe, mikor már késő volt - az intimitás hiánya miatt más iránt kezdtem el érdeklődni. Akkor már szeretett volna javítani a dolgon, de addigra túl sok csalódás ért a részéről, így szakítottunk. Hülye egy sztori. Mindketten akartuk, csak nem azonos időben :/ Azt nem tudom, hogy az ex volt-e a baj, vagy más.

2020. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!