Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mennyivel könnyebb...

Szerintetek mennyivel könnyebb az életük azoknak, akiknek van egy olyan párjuk, akivel nap mint nap meg tudják beszélni a dolgaikat?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nincs ilyen, egy barátom van akinek talán jobban megnyíltam. Így viszont minden nap szörnyű, nincs akivel megosszam, nem élveznek semmit, a nap végén nem szól hozzám senki, nem ölel meg senki, mindenki elvan a saját életével.
2020. júl. 21. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Eléggé.

Már csak abból is látszik, hogy ők tovább élnek.

2020. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
30 évig nem volt párom, túléltem.
2020. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyebb, ha az ember körül vannak mások, akikre számíthat. A családomon kívül én se nagyon tudok úgy igazán támaszkodni másra. Az én környezetemben azt tapasztalom, hogy mindenki önző, kizárólag a saját kis életével van elfoglalva, mások problémái is csak annyira érdeklik őket, amíg ők maguk is érintettek. Nagyon nehéz normális emberi kapcsolatokat kiépíteni.
2020. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyebb.
2020. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja hogy ha nem vagy boldog egyedül, akkor nincs az az ember aki mellett az leszel. Bár nincs tapasztalatom ennek cáfolására, de elméletben ennek semmi értelme. Ha nem kapok visszajelzést más, normális emberektől, akkor csak folytatódni fog ez, hogy a saját gondolataim körforgásában ragadok, egyre távolabbi vakvágányokra érkezve.
2020. júl. 21. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5 Férfinek nő kell, nőnek férfi. Ez mióta emberiség van így van. Az ember társas lény.
2020. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal könnyebb. A legjobb ha párkapcsolatok van szó, de egy barátnak is jó ha kiöntöd a lelked.

"Mindenki azt mondja hogy ha nem vagy boldog egyedül, akkor nincs az az ember aki mellett az leszel." Én ezt még nem hallottam, de szerintem nem igaz. Az ember társas lény ahogy előttem írták. Csak van akinek kisebb, van akinek nagyobb igénye van a társaságra. Kevés ember az akinek semennyire sincs.

2020. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyitókérdésedre válaszolva: igen, könnyebb, kellemesebb, ha ilyen partnered van.

De ne hidd, hogy minden párkapcsolatban élő ember így van. Rengetegen élnek olyan kapcsolatban, ahol ugyanúgy nem tudják megbeszélni párjukkal a dolgaikat, mint te egyedülállóként.

2020. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

2-es jól mondja; túlélte. Mondom; TÚLÉLTE! Nem élte az életét, csak túlélte.

Tetszik, vagy sem, az ember társas lény, és noha a bánatot magányosan viseljük, egy jóízűt nevetni egyedül képtelenség. Az öröm, a siker csak akkor az igazi, ha van kivel megosztani.

2020. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

#9


Miquel: introvertált emberek is léteznek


Engem speciel sokkal jobban feltölt egy karika a motorral, utána egy jó tévéműsor a kedvenc italommal, mint nézni a haverokat rázni a diszkóban, de kinek mi.

2020. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!