Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha senki nem hív...

Mit tegyek, ha senki nem hív el sehova?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és mióta nem kellett bemenni iskolába, majd elkezdték feloldani a korlátozásokat, elkezdtem rájönni, hogy alig hív el valaki valahova. Több hónapja itthon ülök, maximum akkor megyek ki, ha elmegyek mondjuk egyedül biciklizni, vagy valami. Pedig elég sok barátom van, bulizós fajták is, de valahogy alig hívnak el valahova, 3 hónap alatt párszor találkoztam csak barátokkal. Pár éve még kb. minden nap reggeltől estig kint voltam a haverjaimmal, bicikliztünk, stb. Viszont ők azóta váltottak motorra, és azóta nem igazán találkoztam velük, de amúgy most is jóban vagyunk. Ha mondjuk én is motoroznék, akkor szerintem visszatérhetne az, ami pár éve volt, de a szüleim meg nem engedik, hogy motorozzak. (pedig apukám és anyukám is motorozik)

Igazából az említett időszakon kívül egész életemben itthon ülős voltam, eddig nem zavart, de már kezdem gáznak érezni, miközben azt nézem instagramon például, hogy melyik ismerősöm milyen buliban van, vagy mit csinál épp a haverjaival. Félek, hogy kifutok az időből, és elmegy az egész fiatal korom így.

Mi tévő legyek?


2020. júl. 23. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Apropokkal keress kapcsolatokat, legy tajekozott a program lehetösegeket tekintve vagy legyel ötleses es ahhoz hivj embereket. Akit nem hivsz az igy foga magat erezni higy öt nem hivjàk
2020. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Hívj el te valakiket, csinálj programot, kirándulást vagy valamit amit szívesen csinálnék. Írj rá valamelyikükre, hogy láttad a képet a buliról, tök jónak tűnt máskor te is szívesen mennél, vagy mit tudom én...
2020. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!