Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha idegenekkel akarok beszélge...

Ha idegenekkel akarok beszélgetni az interneten, az tényleg nem megoldás arra, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

A minap láttam ezt a mémet és nagyon magamra ismertem.


[link]


Azt írja “Azt hiszi az interneten való idegenekkel beszélgetés megoldás lesz a szorongására”.

Végülis 4 ève màr egyáltalán nincsenek barátaim, csak internetes levelezőtársakon keresztül tartom a kapcsolatot a külvilággal.

Ez persze nem jó így, de túl életképtelen vagyok ahhoz, hogy valódi kapcsolatot alakitsak ki



2020. júl. 27. 03:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szeretek idegenekkel beszélgetni. Ilyenkor meg lehet beszélni azokat dolgokat, amit másnak nem mondanék el. De ezek nem barátságok, csak egy alkalom.

Szerencsére a munkahelyemen is tudok beszélgetni, de a magánügyeimről nem sokat mondok. Köthetnék itt is barátságokat, de nincs szükségem rá. Elég, ha csak jóban vagyunk. Nekem nem hiányzik semmi, elég, ha emberek között vagyok, akikkel pár szót válthatok.

Az interneten meg lehet bizalmasan beszélgetni, úgysem tudják ki vagyok.

2021. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!