Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy álltok ehhez hozzá?...

Ti hogy álltok ehhez hozzá? Sok hamis barátom volt az eddigi eletem során, emiatt a magányt jobb megoldásnak talaltam.

Figyelt kérdés
Sok embert ki kellett sajnos tenni az életemből, valahogy mindegyik a szemembe tette a szépet de a hátamnal csak kiplatykalt. Mindenki egy beképzelt pi*ának néz, pedig nem is ismernek..valogatosnak tartanak mert nem állok le minden jott ment pasival aki próbálkozik.. Elítéltek mert egyetemre jarok,osztobdijat kapok es a szüleim elegge meg kimelnek az otthoni munkától, mert megértik hogy tanulnom kell. A siker elnenyeim sose érdekeltek senkit bezzeg ha valami rossz tortent arrol mindig érdeklődtek. Ugyanez van az unoka tesom részéről, o sem szeret. Ma már úgy vagyok vele hogy inkább vagyok egyedül. Van igy meg valaki ? Hogy kezelitek?
2020. máj. 4. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy érdemes önismeretet tanulni, fejlődni, hogy olyan embereket találj, akikkel jól érzed magad.
2020. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 De La Cruse ***** válasza:

Emberkerülő vagy?

Lehet, hogy valamit nem értesz a kapcsolatok kezelésében vagy a társasági élet szabályrendszerében ami diszharmóniát okoz benned és ezt mások kellemetlenségként élik meg.

Ezért barátsággal közelednek felé és szeretnék betartani a társasági élet írott és íratlan szabályait de tőled nem látják ezt viszonzottnak és ezért nem tudják vagy nem akarják fenntartani a jó viszonyt.

Nem kell feltétlenül mindenki másra mutogatni, hogy ők a rosszak, és az "én mindenkiben csalódtam" életérzést nekik tulajdonítani.

De ha már szívesebben vagy magadban akkor ajánlom, hogy jó párszor olvasd el az evangéliumokat és Salamon könyveit, a példabeszédeket és a prédikátor könyvét.

Óriási emberismeretre találsz benne, nagyon komoly kapcsolati szabályokat amik megkönnyítik a többi emberhez való viszonyodat.

2020. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!