Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valami baj lehet azzal az...

Valami baj lehet azzal az emberrel aki kifejezetten elvezte a karantént és nem bánná ha megint otthonról dolgoznánk/ tanulnánk?

Figyelt kérdés

Elég sok mindent csinálok, leterhelt vagyok. Rengeteg időt spóróltam így hogy nem utaztam.

Tanulok is, de dolgozok teljes munkaidőben, tanfolyamokra jártam, volt ahova mentem, de nagyon minimálisan mozdultam ki otthonról


Sportoltam, nem ment az egészségemre.

Szóval nem tudtam unatkozni es igazábol mintha fel sem tűnt volna hogy karantén van.


Nem vagyok egy magy társasági személy, a telefonos hívások bőven kielégítik a szociális igényimet, de annyi barátom panaszkodott hogy menne már ide oda ezzel azzal, amibe alapjáraton en is benne vagyok, de ha nem megyünk sem hiányolom.


És személy szerint nem bánnám ha az egyetemet online fejezhetném be :D



2020. júl. 28. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azért van, mert ez egy új lehetőséget mutatott be ez a helyzet, ami ismeretlen volt eddig sokaknak, és van, akinek megtetszett, van, akinek nem.
2020. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az introvertált embereknek ilyen lenne az ideális világ.

Csak a munkára/tanulásra koncentrálni,és kizárni minden mást.

Elviselhetetlen/rosszindulatú kollégák,nyakadban lihegő főnök.

Mókuskerék nélkül,nem kell korán kelni,magad osztod be az idődet.

2020. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rosszul hangzik ahogy leírod hogy csak a tanulás és munka, de mivel nekem a hobbim amit tanulok, annyira talán mégsem.


Hiányoznak a barátaim de mivel beszélni tudok velük, nem tűnik fel hogy nem ugyan az mint egy személyes találka. nem is igényleg olyan gyakori találkozást mint amit kolisként éltem (bár akkor egy percig sem gondoltam hogy rossz vagy sok lenne)


Lehet hogy vannak introvertalt vonásaim, de furcsának találom hogy más barátomnak nincs. (Vagy csak kedvességből mondták hogy hiányzom nekik (ide most leírtam egy xd-t de lehet hogy :( jobb lenne))

2020. júl. 28. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem arra gondoltam,hogy csak munka és tanulás,hanem arra,hogy ha nem kell bejárnod egy munkahelyre,akkor pontosan több időd marad minden másra.
2020. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szerettem. Nekem az volt a legjobb hogy mégtöbb időt tölthettem az állataimmal. Én nem nagyon mozdultam ki,anyàmmal kimentünk a hétvégi kertbe,ha muszáj volt elmentem boltba és mikor enyhítettek akkor átjött a barátnőm, nekem ez sokkal jobb volt,bár nyilván nem mindenkinek.
2020. júl. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jó volt, a kiskutyám szobatiszta lett, mivel mindig itthon voltam és így megtanulta, hogy mikor megyünk sétálni. És jó nagyokat sétáltunk kettesben.

Egyedül az online videós meetingeket utáltam, az nagyon frusztrált, jobban mint ha simán beülnénk a tárgyalóba.

Jellemzően az idősebb munkatársait idegesítette, hogy telefonálgatni meg emailezni kell és amint lehetett már bent voltak megint. A fiatalabbak mind jobban érezték így magukat nálunk.

Én megtarthattam 2 home office napot egy héten, szóval nem panaszkodom.

Jó lenne, ha online tudná a tesóm befejezni az utolsó félévet a képzésében, mert így azért könnyebb. Tudtam neki segíteni beadandókban, ilyesmiben.

2020. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tök jól ellennék itthon, csak pénz legyen, egészség meg wifi. Néha séta a családdal, aztán ennyi.
2020. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor mas is látja a pozitív oldalát és nem én vagyok az antiszoc :D
2020. júl. 29. 09:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdésedre közvetlenül válaszolva: Nem. Speciel, élveztem, hogy nem volt olyan zsúfolt Budapest, mint a járványt megelőzően és semmi bajom nem volt azzal, hogy az otthon biztonságát ajánlották az embereknek. -Így sem fogadták meg sokan a tanácsot, de ez maradjon a tanácsot nem megfogadók problémája. Ellenben én nagyon jól el voltam otthon, - nem hiányoztak vadidegen emberek, akiket lehet okkal, ok nélkül kerülgetni. Az engem érintő kommunikációban, ellátásban nem volt fennakadás, - így háborognom sem volt miért. Sajnos nem lehet megoldani, hogy otthonról végezzem a munkámat, pedig az lett volna számomra a csúcs. -Munkanapokon 2,5-3 órát gányoltam el azzal, hogy a káosz különítmény méltóztatott aranyárban eljuttatni 16 kilométerrel odébb. -Lehet, tájfutóként hamarabb beérnék... Ha ezt megúszhatnám, sokkal jobb minőségű lenne az életem, de ez sajna nem kívánságműsor. Azokkal viszont mélységesen együtt tudok érezni, akik a "kolera" miatt elvesztették az állásukat és lehetetlen helyzetbe kerültek. :(
2020. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!