Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem kifejezetten esztétikus...

Nem kifejezetten esztétikus külsővel megáldott nő ne is reménykedjen családban, hűséges férjben, társban, barátokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,egész életemet eddigi 24 évemet meghatározta a külsőm. Még általános iskolában kaptam meg először,hogy milyen ronda vagyok, akkor még annyira nagyon nem vettem fel,bár rosszul esett,de barátkoztam emberekkel és végülis el voltam.

Középiskolában már elhatároztam,hogy nekem kell fiú,mármint kapcsolat és nem leszek a csúnya lány,ezért 0-24 azon voltam,hogy jobb külsőm legyen,sportoltam,szoliztam, kozmetika,fodrász,póthaj,menő ruhák. És ebben az időszakban senki nem mondta rám ,hogy csúnya vagyok,lett barátom is,sőt mondták azt is,hogy nagyon szép vagyok. De de de! mivel belém rögzült,hogy én ronda vagyok ezért a párkapcsolatomban nem tudtam megbízni a barátomban,minden nőben ellenséget láttam,társaságban ha magamtól jobb külsejű nőt láttam begubóztam. Megcsalt ez a pasi végül és elhagyott. Összezuhantam abbahagytam a sportot,nem foglakoztam a külsőmmel annyira, és egyetemen már megint megkaptam néha néha random emberektől,hogy de csúnya vagyok...akadt egy srác aki rajongott értem ,de végül ezt is tönkretettem azzal,hogy azon járt az agyam mikor jön rá,hogy ronda vagyok és biztos a barátai is mondják neki stb meg féltékenység.

Szóval az a helyzet ,hogy látom minden pasi a legjobb nőt akarja,szépet stb,ha már nm szép kutyának nem kell. Egyetlen reményemnek azt látom,hogy valahol elhelyezkedem gyűjtöm a pénzt és elmegyek plasztikára a kiálló füleim megcsináltatom,az orrom nőiesebbé teszem,arcomat ahol kell injekcióval feszesebbé teszem.

Sajnos azt érzem csak a szép nőkhöz hűségesek a férfiak még ha egy csúnya talál is társat annak megalkudónak,alázatosnak kell lennie hogy vele maradjon az illető. A szép lányoknak barátaik is ezrével akadnak,míg egy csúnyának alig alig max akkor ,ha lenyűgöző a személyisége. Van itt olyan lány aki nem szép még is van évek óta stabil normális kapcsolata? Esetleg családja? Vagy ti is gondolkodtak a plasztikán stb?


2018. jún. 22. 10:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Az alapjan amit leirtal nem a kulsoddel van a gond.
2018. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
Egy nő lehet akármilyen csúnya lehet akármilyen buta, szerencsétlen ha nem válogat túlságosan nem csak az Adoniszokra hajt, akkor lesz párja es családja is. A nők mindig elkelnek. Nyilván nem a kigyurt okos gazdag adoniszokrol kell álmodozni mert azoknak te valóban nem fogsz kelleni.
2018. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta találkozok "nem szép" nőkkel, mégis van párjuk. Igaz hasonló a párja is, nem mindenkinek a szép, vonzó kell, főleg hosszabb együttlétre. Alkalmi kapcsolatra, szexre nyilván a vonzó külsejű kell, de az ilyeneket könnyen lecsaphatja más.

Nőként még mindig könnyebb dolgod van, mint nekem, nekem sose volt párom, a külsőm miatt, de én nem tudom magam úgy megváltoztatni, mint ahogy te, ti nők, smink, póthaj stb. Az, hogy elegánsan felöltözök, még senkit nem fogok érdekelni.

De te nőként fel tudsz úgy öltözni, hogy szexi, csábító légy, akire felfigyelnek, így van esélyed párt találni.

2018. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Én például egyáltalán nem vagyok szép, mégis 6 éve boldog párkapcsolatban élek. Nem vagyok megalázkodó és megalkuvó, a párom kezdetektől fogva tiszteletben tart és mindent meg tudunk beszélni. Igazán nagy veszekedésünk nemis nagyon volt, csak nézeteltéréseink egészséges mértékben. Az már igaz, hogy barátom valóban nincs sok, de ez annak is köszönhető, hogy visszahúzódó és bátortalan vagyok sajnos a mai napig, és nehéz beilleszkednem bárhova is.- Ez részben a külsőm által okozott önbizalomhiány miatt van. Az, hogy valaki barátokat szerezzen, és népszerű legyen, szerintem (normális) felnőtt embereknél nem a külső függvénye, sokkal inkább a személyiségében, egyéniségében keresendő az ok, ha valaki kiterjedt baráti körrel rendelkezik. Ha valaki jó humorérzékkel van megáldva, de pl túlsúlyos és tele van bőrhibákkal lehet például a társaság középpontja. Én nem egy ilyet ismerek. Viszont ami a párkapcsolatot illeti pedig, ott is a megfelelő helyen kell keresni, nem feltétlen szórakozóhelyeken ismerkedni, mert ott valóban nagy valószínűséggel a cicababákra hajtanak a srácok. Lehet, hogy közhelyes, de esetlge próbálj meg az érdeklődési körödnek megfelelő rendezvényekre eljárni, lehet ez valamilyen koncert, vagy akár egy klub, előadások stb, és ott is lehet ismerkedni, és ott nagyobb eséllyel is találsz olyat aki hozzád való lenne. Mellesleg rajtam kívül is ismerek olyan lányt, aki nem a világszépe (ez enyhe kifejezés) és mégis 8 éve együtt van a párjával és a fiú a tenyerén hordozza. Jól ismerem őket, tudom, hogy ez nem csak látszat.

Nekem inkább az fáj, hogy a külsőm miatt gyakran megvető, lenéző pillantásokat vetnek rám az utcán, soha nem kapok egy mosolyt se, hamar megítélnek, csak mert nem vagyok egy mai kor ideálja.

2018. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek abban az első válaszolóval, hogy valóban nem a külsőd a fő gond, mert ezt "fejben" sokkal rosszabbul éled meg, mint a mi a valóság lenne. Itt tényleg az a legnagyobb baj, hogy komplexusod kezd kialakulni ebből, és ez az, ami igazán hátráltat téged. Hiszen - ahogyan azt te magad is leírtad - volt időszak, amikor a külsődön tudtál változtatni. Miért is ne tudnál!? Senkit sem fog zavarni az elálló füled, (mint megváltoztathatatlan tényező) ha közben ápolt vagy, "jó a hajad", és fitt / sportos testalkatod van (mint megváltoztatható tényezők)


Egyébként meg ha komolyan azt hiszed, hogy aki nem 10/10-es tökéletesség, az nem találhat párt, akkor tessék kimenni az utcára, és szétnézni, hogy milyen csúnya párocskák (is) képesek önfeledt boldogságban kéz a kézben sétálni. :D

2018. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ja és ami a barátokat illeti, nem is feltétlenül a mennyiség, hanem a minőség számít, ez itt is örök igazság. Ha valakinek van 2 közeli barátja az már nyert ügy, jobb, mintha lenne 20 érdekbarát. Jó, tudom, hogy a mai világban minden a kapcsolatokon múlik sajnos, így nem hátrány ha valaki sok emberrel jóba van, de ami viszont a magánéletet illeti, lehet, hoyg kevésbé magányos az olyan akinek van 1-2 igazbarátja, mint akinek 100 haverja akikkel eljár bulizni, de amúgy csak ezért járnak össze.
2018. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Igen lehet több esélyem lenne,ha mentálisan nem lennék tisztában azzal,hogy nem vagyok szép,mert ebből elég sok szorongás,gátlás kialakult bennem. Ugyan nem sportolok,de még mindig jó az alakom és szerintem emiatt van az,hogy pl külföldi srácok utánam jönnek az utcán és randizni akarnak velem. De nem tudok azon túllépni ,hogy az arcom nem szép és tudom,hogy mindenki szép barátnőt akar magának és tudom,hogy azt gondolják,hogy csúnya vagyok,mint az egyik kommentelő írta,hogy ez alapján megítélik. Egy örökös harc így az élet, és ez ellen tenni nem lehet. Szerintem meg egy férfinak ezerszer könnyebb aki csúnya,mert mint tudjuk nálatok ez nem számít. Nálunk van az,hogy egy jó személyiség minden nőt levesz a lábáról,de egy nőnél csak azt nézik ,hogy szép legyen,jó persze azért legyen okosabb mint egy molylepke,de azért ezt a szintet általában megütik..

Fent vagyok tinderen de senkivel nem merek találkozni,mert a fotókon tök jól nézek ki,valóságban meg tudom,hogy nem. És rettegek ,hogy elmegyek és a szemembe mondják,hogy hát te jó ronda vagy,egyszerűen ezt nem tudom elviselni. És azt se tudnám elviselni,hogy csak a testem miatt kelljek valakinek,vagy úgy legyen velem,hogy jobbb híján ez is megteszi. És nem nekem nem kell olyan férfi aki csak azért van velem,mert velem kielégítheti a testi vágyait.

2018. jún. 22. 13:28
 8/36 anonim ***** válasza:
33%
Ha budapesti vagy én elhívlak randizni.
2018. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hűséges és vannak hűtlen férfiak. Utóbbinak mindegy, hogy mennyire vagy szép, akkor is meg fog csalni, előbbi pedig egy szépségkirálynő csábításának sem enged ba van párja.


Szóval csak egy monogám pasit kell találnod, ennyi.


Az pedig rég rossz, ha nem tudod elfogadni magad. Önismeretet kéne tanulni, hogy fejlődhess ezen a téren.


25f

2018. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked az a problémád, hogy a fiatalkori traumáidból, amit akkoriban tényleg a külsőd okozott, nem tudsz kikeveredni lelkileg. Már a problémád megszűnt, de a múltad ugyanúgy kísért.

Ronda férfi meg ne akarj lenni, ne akard megtapasztalni, hogy a nők milyen kegyetlenek tudnak lenni az ilyenekkel.

2018. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!