Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem érdeklek senkit hogy...

Ha nem érdeklek senkit hogy töltsem el a hátralévő időmet?

Figyelt kérdés
nyilván egész életemben egyedül fogok maradni,ezért kell valami ötlet.

2020. júl. 30. 17:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
19
2020. aug. 6. 18:22
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor 5,6 - l értek egyet, mert tényleg olyan mintha már leírtad volna magad. A döntés a tiéd. Így akarod leélni a hátralevő kb 40-50 évedet, vagy valamivel minőségibb életét akarsz? Szerintem logikus hogy a második. Mert senki sem akarja szarul érezni magát. Ahoz viszont akaraterő kell. Akard hogy jobb legyen a sorod. Menj dolgozni, ha van munkád de utálod válts, kezdj el sportolni, keress hobbit pl olvasás, horgászat. Legyél nyitottabb a dolgokra. Ha rossz helyzetben vagy ne félj változtatni. Olyan fiatal vagy higy még előtted az élet. Lesz még párod, valószínű gyermeked is. Biztos vagyok benne hogy ez a mostani helyzet változni fog. Minden könnyebb ha van célod.
2020. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
ha minden mindegy lenne, akkor tuti elmennék valami egészen hajmeresztő munkára, külföldre kalandozni, trópusi területekre. Van egy csomó ajánlat, ahol lakhatásért cserébe dolgozni kell.
2020. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, ahogy te. Annyi különbséggel, hogy 20 éves voltam. Válasz: karrier! Nincs semmire gondod, nem kell segíteni senkinek. Majd eljön az idő, amikor elkezded kiépíteni a kapcsolataidat.
2020. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!