Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet, hogy ilyen sok...

Hogy lehet, hogy ilyen sok itt a magányos de mégsem írtok egymásnak hogy változtassatok ezen?

Figyelt kérdés

vagy épp azért vagytok magányosak mert nem akartok kezdeményezni? (nem tudjátok hogy kell?)

vagy igazából nem vágytok nagy társaságra, inkább egy párra hajtotok amit sokkal nehezebb ezen az oldalon összehozni mint egy sima havert / barátot/ akármit?


Szóval a kérdés az, hogy az itteni magányosok mit szeretnének, mit keresnek?



2020. júl. 31. 22:06
A kérdező szavazást indított:
elég lenne ha valakivel tudnék néha beszélgetni
kifejezetten párt szeretnék
közel élő barátot szeretnék
én csak olvasgatni jöttem, nem keresek társaságot
33 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam már pár embernek és ajánlottam fel nem egy "brühű, nincs egy barátom sem" kérdés alatt a társaságom (nekem nincs bajom az ismerkedéssel, szívesen barátkozom). Mindezt "dumáljunk, ha unatkozol, aztán hátha kiderül, hogy rokonlelkek vagyunk" alapon. De csesztek válaszolni. Szóval csak a nyafi megy meg a párkeresés, ami meg számomra nem működő dolog.


24N

2020. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

En is tobbszor tettem mar fel kerdest, amiben irtam, hogy akinek van kedve baratkozni az nyugodtan irjon, vagy ha valaki benne lenne valami kozos programban szoljon, es tenyleg sok itt a maganyos ember, mert tobb uzit is kaptam, de ugy gondolom, hogy itt a tobbseg aki vagyik egy baratra vagy tarsasagra az nem mer lepni. Nem mer peldaul a hellosziamizun tullepni. Ketlem, hogy peldaul egy szemely talalkozasba is valaha belemenjenek.


F25

2020. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is osztom 1es véleményét. Rengeteg emberre írtam, de egyik se válaszolt vagy önsajnáltatás ment, illetve még kommunikálni sem tudtak, mert kb mindig én kérdeztem. Ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni. Maradjanak inkább magányosak és kész.
2020. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen emberek csak sírni tudnak, ismerkedni már nem akarnak. Ha írsz, nem válaszol, de minden napra jut egy magányos vagyok, de rossz nekem kérdés. Ezért nem ismerkedek már itt sem. F
2020. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

A kifejezetten ismerkedős kérdéseket törlik egyből.

Akik pedig burkoltan próbálnak utalni arra, hogy barátokat akarnak, sokszor nem írnak azoknak akik beleegyező válaszokat adnak (persze, vannak kifejezetten cringe főként párkeresési próbálkozások köztük, amikre én sem reagálnék), vagy éppen írnak de rövid időn belül kihal a beszélgetés az érdektelenség, egyoldalúság, vagy a folyamatos panaszhallgatás megunása miatt. Sok olyan is van, hogy valaki mondjuk párt szeretne és ír is neki egy szimpatikus egyén akiről pár üzenet után kiderül, hogy csak barát szeretne lenni (vagy bármi más módon nem felel meg a kérdező elvárásainak) és hoppá, varázslatos módon bármennyire is magányos volt a kérdésében az illető, a büdös életben nem fog neki írni többet, mert nem az lett amire számított.

A probléma ezzel még az, hogy az ilyen "magányos vagyok írjon valaki de ha nem az vagy akit én elképzeltem akkor nem írok vissza" emberek miatt azok is a negatívat kapják akik tényleg társaságot szeretnének. Na meg ha lányként kiír valaki egy olyan kérdést, amiben erre utal, egyből 20 fiú ráír, mert úristen magányos lány itt és lehet hogy szép is és könnyű préda lehet (tisztelet a kivételnek!!). Amivel semmi baj nem lenne, mivel van aki itt bátrabb mint élőben és felépíthet egy alap bizalmat ami később komolyra is fordulhat, de a levélírók nagy része csak "lyuk van a lába közt" alapon ír és ez gáz..

De hogy pozitívat is írjak, néha működik a dolog ha szerencséd van és jó embert fogsz ki. Nekem pl. innen lett 3 olyan ismerősöm, akikkel évekig jóban voltam és sok mindent köszönhetek nekik, de sajnos a más irányú érdeklődés és egyéb személyi dolgok miatt már nem beszélünk egy ideje.

2020. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemtöl függetlenül rengeteg embernek írtam de azt vettem észre hogy magányosak akarnak maradni és csak sajnáltatni jöttek.

Férfiaknak/fiúknak potenciális barátságomat ajánlottam, míg lányoknak/nöknek hasonlóképpen barátságomat vagy akár többet is ha rokonlelkek vagyunk.

De minden egyes esetben az akarat részemröl volt csak meg, kommunikációra képtelen és teljesen elzárkozóak voltak egytöl egyig.

2020. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagyjából az eddigi tapasztalatom az, hogy az itt kialakult intellektuális szerelmek a valóságban nem realizálódnak. Volt nem egyszer olyan, hogy fél évnél is hosszabb ideig udvaroltunk egymásnak valakivel, képcsere is történt közöttünk, de ennek ellenére sem sikerült egyetlen hús–vér randit sem összehoznunk. Szerintem a Gyakori most is és mindig is egy speciális alternatív szubkultúra találkozóhelye volt (pl. egyetemisták, gimnazisták, szabadszellemű gondolkodók stb.), egyfajta alternatív közösségi portál olyanoknak, akik részben filozófiai szempontból közelítik meg akár az ismerkedést is. Ugyanakkor ezek az emberek gyakran introvertált személyiségek akiket csak rettenetesen nehezen lehet kirobbantani a monitoruk és a gőzölgő teáscsészéjük mögül. De tök jó, hogy most lett egy ilyen Ismerkedés kategória, reméljük a legjobbakat...
2020. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kb 25 kezdeményezésből lett 3 értékelhető beszélgetés. A többiek hamar elhaltak, semmilyenne váltak, vagy csak nem írt vissza a másik. Ezzel a három emberrel viszont sokáig beszélgetten, bár sosem találkoztunk, miattuk megérte.
2020. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Kifejezetten párt keresnék.

Én úgy tapasztalom, hogy azért vannak, akik írnak ötletet, javaslatot a változás lehetőségeire, de az a másik félen múlik, hogy megfogadja, alkalmazza-e.

2020. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést,hogy eltérek valamennyire a targytól,de nekem volt egy konkrét ilyen esetem az egyik ismerősömmel.Középiskolába kiutálták az osztályból,de én és a barátaim úgymond "felkaroltuk" őt.Később suli után nem nagyon tartottuk a kapcsolatot,eléggé eltűnt.Nemrég írtam neki,hogy meghívjam bulizni a középiskolai barátaimmal és mondta,hogy nagyon jó lenne már kikapcsolódnia,mert már egy éve nincsenek barátai és nagyon magányos,aztán minden egyes meghívásra keresett valami ótvar gyenge kifogást,hogy miért nem tud jönni.Azt hiszem az ilyen emberek direkt kreálnak maguknak egy olyan helyzetet,amivel sajnáltatni tudják magukat és ezt jobban élvezik,mint a társaságot.
2020. aug. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!