Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változtassak a stilusomon?

Róbert dávid kérdése:

Hogyan változtassak a stilusomon?

Figyelt kérdés
a stílus alatt úgy értem,hogy tuskó módon bánok a nőkkel,nem tisztelem őket. lassan a zárt osztályba végzem hogy sosem volt barátnőm és nemtudom milyen szeretkezni,csókolozni.csak ezt a szöveget kapom nőktöl hogy ne add fel,eljön az igazi,leszünk barátok? káosz van a fejemben és az őrület szélén állok. bár voltak időszakok mikor kedves voltam egy nővel meg is érett a gyümölcse. de az utóbbi időkben ugy viselkedem a legtöbb emberrel mint egy tajparaszt. kivagyok borulva,lassan 30 éves vagyok,és már belefáradtam az egészbe.bármit csinálok,sose felelek meg a nőknek,túl sok az elvárás,nehéz fentartanom ezt a normális kedves,stilust.28/F

2019. máj. 14. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán azért viselkedsz így az emberrel mert frusztrált vagy,hogy nem kapsz nőt. Le lehet vezetni a feszültséget. Sportolással.
2019. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pszichológus...A nőhiányt meg prostival.
2019. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát csalódtál, azért viselkedsz így a nőkkel, ahogy az írásod elejèn is kifejtetted...

Az éremnek két oldala van. Azért ők is hasonlóan érezhettek, amiért így viszonyultál/viszonyulsz hozzájuk.


Ha te kedves leszel velük, akkor hasonlóan reagálnak majd a viselkedésedre... ;)

2019. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!