Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés
róbert dávid nevű felhasználó kérdése:

Hogyan változtassak a stilusomon?

a stílus alatt úgy értem,hogy tuskó módon bánok a nőkkel,nem tisztelem őket. lassan a zárt osztályba végzem hogy sosem volt barátnőm és nemtudom milyen szeretkezni,csókolozni.csak ezt a szöveget kapom nőktöl hogy ne add fel,eljön az igazi,leszünk barátok? káosz van a fejemben és az őrület szélén állok. bár voltak időszakok mikor kedves voltam egy nővel meg is érett a gyümölcse. de az utóbbi időkben ugy viselkedem a legtöbb emberrel mint egy tajparaszt. kivagyok borulva,lassan 30 éves vagyok,és már belefáradtam az egészbe.bármit csinálok,sose felelek meg a nőknek,túl sok az elvárás,nehéz fentartanom ezt a normális kedves,stilust.28/F

Keress kérdéseket hasonló témában: magány

máj. 14. 20:01  Privát üzenet  

A válaszok
Talán azért viselkedsz így az emberrel mert frusztrált vagy,hogy nem kapsz nőt. Le lehet vezetni a feszültséget. Sportolással.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 14. 20:04 Privát üzenet
pszichológus...A nőhiányt meg prostival.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 14. 20:09 Privát üzenet

Tehát csalódtál, azért viselkedsz így a nőkkel, ahogy az írásod elejèn is kifejtetted...

Az éremnek két oldala van. Azért ők is hasonlóan érezhettek, amiért így viszonyultál/viszonyulsz hozzájuk.

Ha te kedves leszel velük, akkor hasonlóan reagálnak majd a viselkedésedre... ;)

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 14. 20:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van ez? Hogyan változtassak?
Nagyon egyedül vagyok, nincs kapcsolatom se (nem is volt) mi tévő legyek? Hogyan változtassak?
Hogyan változtassak, ha már annyira utálom magam, hogy nincs kedvem élni?
Változtassak a stílusomon?
Csajos a stílusom, de mióta a lányok után kezdtem érdeklődni azóta azon gondolkodom, hogy változtassak e a stílusomon a fiúsabb irányba vagy fölösleges?
Hogyan változtassak a stílusomon?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!