Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha egy hétig...

Mit tegyek, ha egy hétig egyedül fogok élni és nem tudok úgy lenni, hogy ne kapcsoljam fel az összes villanyt egész estére?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon és most mindenhol ég a villany. A nappaliban, a konyhában, az előtérben. Nem tudok úgy elaludni amikor egyedül vagyok, hogy ne égne mindenhol a villany, mert félek a sötétben (ne kérdezzétek, nem tudom mitől). Amint elkezd egy picit is besötétülni, fel szoktam kapcsolni mindenhol a villanyt és egy szobában vagyok. Ha megszomjazok, megéhezek vagy pisilni kell, akkor kimegyek. Egész este ég a villany mindenhol.
2020. aug. 7. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell fèlni. Voltam màr egyedül èn is így. Igazàbol olyan èrzés lesz hogy csak te vagy a vilàgon. Te csinàlsz mindent . Magad körött senki nem cicózik meg nyàvog mert egyedül vagy. Azt csinàsz amit akarsz de persze elvègezheted a teendőidet szèp nyugodtan.
2020. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Hány éves vagy?
2020. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Thunderfairy ***** válasza:
29%
Sötétben is ugyanaz van kőrülőted mint világosban. De ha ez nem elég bátorítás akkor bírd fizetni majd a villanyszámlát.
2020. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
MI?????? a kérdésed?
2020. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Indokolatlan a félelmed, de ha ez megnyugtat, akkor felkapcsolva hagyod. Nem tudom milyen megoldást vársz.
2020. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
kapcsold fel, és kész
2020. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha már félsz és azt szereted h világos legyen akkor valami esti lámpát szerez be azal sokat sporolhatsz.
2020. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Hát látszik hogy még életedben nem dolgoztál meg a pénzért.
2020. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elemes éjszakai lámpák az auchanban, vegyél abból egy jó párat és felkapcsolva rakd le őket. Fel lehet rakni a falra is vagy csak le a földre ahova akarod. Csak meg kell nyomni a közepét, és mégse áramot fogyasztasz csak elemeket.
2020. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én beszereztem egy sólámpát, mert ha este alváskor nincs fényem, akkor pánikolok. Ha elmegy az áram, akkor felriadok és pánikolva keltem a férjem. Próbálj meg először csak kis fényeket pakolgatni a lakásban pl. konnektorba a bedugósat vagy karácsonyi ledfényeket! Az csak nem fogyaszt annyit!
2020. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!