Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek olyan emberek akik...

Léteznek olyan emberek akik tényleg senkinek sem kellenek vagy egyszerüen túl válogatósak/nagy az igényük a semmire?

Figyelt kérdés
Pl én azt vettem észre ismerösi körömben hogy azok a férfiak akiknek senki sem volt nagyon válogatósak: legyen szüz a lány,legyen fiatalabb,legyen vékony,szép arcú stb.

2020. júl. 29. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Léteznek
Nem léteznek,túl válogatósak
Léteznek de nagyon kis %ban
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Túl nagyok az elvárásaik a semmire ahogy írtad is. Nem a saját kategóriájukban nézelődnek.
2020. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindenkinek kell pár. Főleg nem nagy áron. Rengeteg rossz, borzalmas kapcsolatot látok. Szerintem normális, hogy a mai világban, amikor egyedül is élhetsz, nem vállalnak be sokan ilyen rossz kapcsolatokat.
2020. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez összetett dolog.


Én például elfogadom, hogy soha nem lesz 10/10-es sportos, bombázó külsejű, okos, értelmes, fiatal párom.


Ettől függetlenül nem fogok összejönni olyannal aki számomra nem vonzó. És sajnos akinek én vagyok "vonzó" az alapvetően a már már bizarr szinten csúnya kategória.


Meg akárhogy nézem vannak "igényeim" amik egyszerűen kellenek.


Például szép arcúnak mit tartunk? Nem tökéletesre vágyom, de azért ne is a úgy nézzen ki mintha a Mónika showból szökött köpködős vámpír lenne.


Vagy az alak is olyan, hogy nem árt, ha nőies és nem hurkás mint a Michelin baba.


Nem tartom úgy, hogy magas elvárásaim lennének, de nem is leszek csak azért valakivel, hogy legyen valakim.

2020. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
De a "vonzó" ismerősöknél is azt látom, amit 2. mond. Egyre kevésbé veszik az emberek "kötelezőnek" a kapcsolatot. És inkább elvannak egyedül, élik az életüket, minthogy benne legyenek egy mérgező, nem működő kapcsolatban csak azért mert az a társadalmi elvárás.
2020. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Az emberek többségének elképesztően nagy elvárásai vannak, amiket észre se vesz, ha pedig hajlandóak lealacsonyodni vkihez, az első adandó alkalommal, amikor hibát észlel, eldobja. Rengeteg ilyet látok nemtől függetlenül, férfiban és nőben is sok ilyen van.
2020. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

"azok a férfiak akiknek senki sem volt nagyon válogatósak"


Tipikus kudarckerülők.

Mivel így senki nem felel meg az igényüknek, nem kell a randival érzelmi kockázatot vállalniuk, csalódást, szenvedést átélniük. Csak ezzel az öröm és siker érzését is kizárják.

Nőben ugyanígy megvan ez a kategória.


Az ilyen ember valójában nem vágyik társra.

2020. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

What? Válogatós vagyok csak azért mert nem állok le egy fogatlan, elhízott cigóval, csak hogy legyen valakim? ti sem gondolhatjátok ezt komolyan!


Meg kudarckerülő? (7) Elmúlt 1 évben több dologba kezdtem bele és több döntést hoztam, mint te valaha az életed folyamán fogsz.


Nagyon bírom a sok önjelölt gyk-s pszichológusjelöltet.


"Egyre kevésbé veszik az emberek "kötelezőnek" a kapcsolatot."


Mert nem is kötelező a kapcsolat. Ti érzitek csak kötelezőnek, el se tudjátok képzelni milyen az élet egyedül.

2020. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es

Milyen elvárásaid vannak?

Tehát ne legyen cigány, ne legyen túlsúlyos, ne legyen hiányzó foga.

Ezeken kivül?

2020. júl. 29. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinnek vannak igényei. Kinek kisebbek, kinek nagyobbak. Engem nem nagyon szoktak zavarni más kapcsolatkeresési elvárásai, míg engem nem érintenek (Pl. nekem panaszkodik, vagy próbál belerángatni a magánéletébe, esetleg az önbizalmamat akarja leépíteni stb.).


Szerintem nagyobb probléma, ha valakinek mindegy miden, csak legyen valakije, mert képtelen egyedül meglenni. Az anyám is ilyen, nem hiszem hogy be kell mutatnom milyen volt az iszákos apám, vagy a jelenlegi érzelmi (és szintén iszákos) érzelmi hülyéje.


Aki valóban érzelemdús kapcsolatra vágyik az idővel kinő abból, hogy ki hány kiló, vagy épp milyen magas, milyen testi adottságokkal rendelkezik.

Aki pedig túlságosan felszínes annál meg úgysem a másik személyisége lesz mérvadó.

2020. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ideál fontos. Adsz magadnak egy természetes leírást hogy milyen nő után vágysz. Persze aki felnőttfilmekből vesz át ideálokat az ne nagyon lepődjön meg hogy visszautasítják.
2020. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!