Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi csinos nővel...

Ha egy férfi csinos nővel szeretne összejönni,de nem akar neki sikerülni,ne adja föl,próbálkozzon tovább,Vagy keressen inkább egy nem csinos nőt,akinél nagyobb esélye van?

Figyelt kérdés
Az embernek van egy elképzelése,milyen párt szeretne.Csakhogy amikor találkozik az ideáljával,kiderül,hogy annak nem kell,egyoldalú marad a szerelem.Ti mit ajánlanátok egy olyan embernek,akiket kikosaraz az esetük,az ideáljuk?Ne adjanak lejjebb az igényeikből?Menjenek tovább azon az úton amin elindultak?Vagy menjenek le alacsonyabb szintre és keresgéljenek ott?Tehát ha én egy szép barátnőt akarok,Akkor nem lehet,hogy két szék közül a pad alá fogok esni és végül sem szép,sem csúnya lánnyal sem fogok összejönni?

2020. aug. 5. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Ne adjunk lejjebb az igényeinkből.
Ha nem megy a jó pasikkal,jó nőkkel,keresgéljünk alsóbb szinten
14 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nekem nincs barátnőm,de van egy elképzelésem,milyen lányt szeretnék.Na de azok a lányok,akik nekem az eseteim,azoknak nem kellek,mert azok másmilyen pasit szeretnének,nem olyat mint én.
2020. aug. 5. 10:05
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Így jár, aki csak külsőségek alapján keresgél.

Attól még senki nem "alsóbb szint" mert külsőleg nem a te elképzelésed.

2020. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2020. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#2 ezt az alsóbb szintet külsőleg értettem.Hogy milyen az ideálom?Hát amilyen a fiúknak,férfiaknak lenni szokott általában.Nem kell ezt különösebben ecsetelnem.
2020. aug. 5. 10:21
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Látod, még le se tudod írni, mi az "ideálod" (vagy még képet se keresel, hogy belinkeld).

Csak megsúgom amúgy, kb. minden embernek más az "ideálja", szóval ez az "amilyen lenni szokott általában" se sokat segít. Mondjuk én sose értettem ezt az "ideál" dolgot, én pl. sose mondom, hogy van "ideálom", mert amúgy nem nagyon van. Nyilván fontos nekem is a külső is, mint mindenki másnak, szóval hogy bejöjjön a másik külsőleg is, de én nem igazán tudom "szintezni" az embereket, hogy na, ez az én szintem, ez felettem van, ez meg alattam. Nekem kétféle "szintem" van: bejön, nem jön be. De az, hogy él a fejemben az "ideális" férfi/nő képe külső szempontokat figyelembe véve, olyan nekem nincs. Nyilván vannak "elvárásaim", pl. ne dohányozzon, legyen igényes magára, humoros, stb., de hogy most legyen szőke, kék szemű, x cm magas, x kiló, meg akármi, olyan nekem abszolút nincs. Ha valaki megkérdezi, hogy "na, ő bejön neked külsőleg?" - akkor arra tudok válaszolni természetesen.


De amúgy talán ha te se így fognád fel a világot, hogy az emberek ilyen-olyan szinteken találhatóak, könnyebb lenne a társkeresés is, nem?

2020. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

"Hát amilyen a fiúknak,férfiaknak lenni szokott általában."

Ostobaság. Két bátyám van, és teljesen más lányok tetszenek nekik. Az egyiküknek a vékony, kis mellű lányok tetszenek és megőrül a természetes vörös hajért, míg a másik szereti, ha egy nő teltebb és jobban szereti a szőke hajat. Ez csak a két legalapvetőbb dolog volt, amiben eltér az ízlésük.


Az egész hozzáállásod teljesen rossz, ahogy azt már kifejtették a #5-ös válaszban. Őszintén nem tudom, hogy mit vársz így.

L

2020. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#5 nem kell kép, egyszerűen a csinos nők tetszenek.Ez alatt azt értem,hogy lehet egy Palvin Barbira hasonlító nő,és lehet egy Novák Katalin államtitkár asszonyra hasonlító nő is.De mondhatnám példának akár Szél Bernadettet is,ő is csinos:)
2020. aug. 5. 12:27
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az megfordult már a fejedben, hogy esetleg hozzád képest sokkal csinosabb lányokra vágysz, és ez okozza a kudarcaidat?

Az a benyomásom, hogy töredékét sem tudnád viszont nyújtani, mint amit elvársz, közel nem rendelkezel olyan testi-lelki adottságokkal, mint amilyenekről ábrándozol,

ugye?


Nem véletlen, hogy nem jön össze.

Nem a saját szinteden keresgélsz, hanem klasszisokkal fölötte.

A siker érdekében a hasonló szinten lévők között lenne érdemes keresgélni :)

2020. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

#7

Na látod, ezért teljesen felesleges a kérdésed!

Itt vannak az általad csinosnak titulált nők:

[link]

[link]

Persze eddig nem mondtad, hogy 60+-os vagy.

Nagyon gyengén lehetsz eleresztve külsőre, belsőre, anyagiakkal, ha még ilyen küllemű nők is lepöckölnek.

Palvin Barbit meg hagyjuk, ő egy modell, nem az átlagpasi műfaja semmilyen szempontból.

2020. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#8 de az én szintemen lévő lányok,nők nem jönnek be.Hozzám egy ilyen bamba,kissé buta,kissé telt,kissé ápolatlan,kicsit igénytelen lány passzolna.Viszont nekem az ilyenek nem jönnek be.Az hogy milyen színű a haja,meg a szeme,hogy mekkora a melle nem érdekel.Csak legyen ápolt,csinos.
2020. aug. 5. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!