Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy olyan szép lánynak,aki...

Egy olyan szép lánynak,aki boltban dolgozik eladóként,pénztárosként,hány fiú,férfi udvarolhat egy nap?

Figyelt kérdés
Én egy elég forgalmas boltba járok vásárolni,Budapest belvárosában.Tetszik az egyik ott dolgozó lány,de nem hiszem hogy sok értelme lenne vele kikezdeni,hiszen vagy ezer férfi megfordul ott naponta.Már biztos van a lánynak egy jó szövege hogy hogyan rázza le az udvarlókat,valószínűleg engem is lerázna.De nem lehetne mégis valahogy esélyem?

2020. júl. 23. 14:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fizetsz vagy csak úgy útbaigazítást kérsz tőle. Megköszönöd, elhívod egy kávéra amikor szünete van. Ennyi.
2020. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem próbálod meg, akkor nem lesz.


Az emberek lottózni is szoktak, pedig kevesebb esélyük van elvinni a főnyereményt, mint annak, hogy te összejössz azzal a lánnyal.


Próbáld meg, ha nem sikerül pár percig kellemetlen lesz és utána megy tovább az élet. Ha sikerül, utána rajtad múlik mi lesz belőle.


Sok sikert!

2020. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1 de hányadik fiú lehetek,aki meg akarja hívni egy kávéra?Nekem nagy dolog lenne,ha egy lány elhívna kávézni,de nekik ez nem újdonság.
2020. júl. 23. 14:30
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Ne ezen filózz, hogy hányadik lehetsz. Használd ki a lehetőséget, ha elmegy veled kávézni. Ha tetszel neki, össze fogtok jönni.
2020. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#2 de olyan rossz,hogy tudom,vagyis inkább sejtem,hogy én vagyok a századik aznap,aki meg akarja hívni egy kávéra🙁
2020. júl. 23. 14:33
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi ízlés elég érdekes, simán meglehet, hogy akit te gyönyörűnek látsz, az más számára nem feltétlenül az.

Úgyhogy ne félj megpróbálni, próba cseresznye!

Sok sikert kívánok :)

2020. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszthetsz? Meg kell kérdezni!


(Mondjuk én is félős vagyok, nyugi 😄)


De néha meg merem lépni, és kaptam már kosarat (sosem volt sértő), volt már utána sikeres/sikertelen randi.


Viszont akárhányszor megkérdeztem, mindig örültem, hogy megtettem és nem kellett volna azon agyalni, mit lett volna, ha!?

2020. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#4 még ha jól néznék ki akkor is kicsi lenne az esély.Találkoztam már olyan lánnyal,aki azt mondta ő ügyféllel,vevővel,munkatárssal,szomszédjával nem jönne össze soha.
2020. júl. 23. 14:37
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit robot vagyok ilyen téren. Ha munka, akkor nem zavarok oda nem illő dolgokkal, márpedig a munkahelyen udvarlás nem illik oda.
2020. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Most tök mind1 maximum elutasít nem a szövegektől tetszessz meg neki hanem a kedvesség minden légy udvarias. Pl szia meg mutadnád nekem a műszaaki cikkek merre vannak odavezet téged mondod neki köszönöm szépen akkor ugye pont rád néz te erre rá vágod de gyönyörű a szemed utána meg kérded nincs ked ved meg inni egy kávét stb. Hajrá
2020. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!