Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetne vége?

Hogyan lehetne vége?

Figyelt kérdés

Meg akarok halni. Semmi nem érdekel.

10 éve vagyok depressziós, kisebb-nagyobb hullámokkal. Utálom az életem, utálom a munkám, lassan már mindent utálok, mert akármibe kezdek, elfogy a lendületem és nem tudom tovább csinálni és otthagyom. Barátaim elhagytak, akik voltak barátnőim, szintén, pedig én próbáltam mindent megtenni, hogy működjön a dolog, és mégis olyan "pofonokat" kaptam, amiket nem érdemeltem meg(szerintem). Többször próbálkoztam az öngyilkossággal, sajnos sikertelenül. Mindig azt mantráztam magamban, hogy majd jobb lesz, majd változni fog mindez, de ugyanaz maradt minden. Lassan már minden nap egyforma. Utálom magam, hogy ilyenné váltam...

Mindenesetre nem sajnáltatni akarom magam, csak kifejtettem bővebben a kérdést. Lehetőleg a fent feltett kérdésre válaszoljatok, köszönöm!

(Privátokra nem válaszolok!)

F



2020. aug. 19. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Tűzzél ki magad elé elérhető kisebb célokat. Ha ezeket stabilan hozod, akkor lépj szintet: nagyobb, időben távolabbra kiható terveket valósíts meg - és így tovább. Foglald le magadat úgy, hogy hasznosnak éld meg a létedet. Akik számítani fognak a későbbi életedben, rád fognak találni menet közben.
2020. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, az a kérdés, hogyan halj meg, de azt nem írtad, mikkel próbálkoztál eddig.
2020. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1, köszönöm a választ! :)

#2, ha nagyon érdekel: nagy mennyiségű rivotril + alkohol(ez volt kétszer), domestos + alkohol, illetve egyszer megpróbáltam szíven szúrni magam egy késsel illetve vonat elé ugrani részegen, de ezekhez túl gyáva voltam. Az elöző kettővel meg azt értem el kb. hogy néha nem tudok kiejteni szavakat, illetve elkezdek egy mondatot és nem tudom befejezni mert nem jutnak eszembe a megfelelő szavak hozzá pedig tudom mit akarok mondani, de mindig kell 5-6 mp amíg összerakom magamban, és már a munkahelyemen is többen mondták hogy "ez milyen fura".

2020. aug. 19. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem fogod elhinni, de a felborult bélflórád az oka. Tedd rendbe.
2020. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Jó oké, lehet hülye tanács de gyere el nemzetközi furgonos sofőrnek kicsit látod a világot stb..

Aztán majd rá jössz mit akarsz?

Van amikor nincs időd ilyen butaságokon gondolkodni,mikor pedig van időd leginkább hasznosan fogod el tölteni mert ki tudja mikor leszel megint a tengerpart közelében? vagy azon a csodálatos helyen? Stb..

Oké az ipari park unalmas lehet de fel lehet találni magadat.

Itt aztán annyi jó és szar dolog meg fog történni veled hogy nem lesz unalmas, nem kell örökké csinálni de rá jössz arra hogy muszáj cselekedni mert az élet így is és úgy is megy tovább.

Tudom egyedül nem a legjobb de egyedül is élvezni kell az életet és még sorolhatnám,kérj segítséget orvostól akár bár az csak tanácsot ad de ki tudja?

Ha tudsz nyelvet akkor csajozni is tudsz itt is 😀

Tedd rendbe magadat,vágj bele pl ebbe vagy valami másba aztán majd lesz valami, sok sikert.

2020. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!