Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik rossz körülmények között...

Akik rossz körülmények között nőnek fel,nehéz gyermekkorukban van,magányos emberek lesznek?Olyanok,akiket kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Ha a saját példámból indulok ki,én is rossz körülmények között nőttem fel,családi problémáim voltak és egy befelé forduló,félénk, zárkózott ember lett belőlem.Barátaim,barátnőm nincs,nem is volt soha,mindenhol kiközösítettek,furcsának tartanak a mai napig is.Mindig is egyedül voltam.Ha normális körülmények között nőttem volna fel,most lehet hogy boldog ember lennék,így viszont sajnos nem vagyok az.És szerintem nem is leszek soha.Nem mindegy,hová születünk.Én sajnos pont rossz helyre.A magány most már elkísér egész életemben szerintem.Szeretethiányos leszek örökké.

2020. aug. 18. 17:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%

Ez csak kifogás, bocsi. Páromnak is sz..r gyerekkora volt, apja alkoholista és agresszív volt, anyját 12 évesen agydaganatban elveszítette, ugyanakkor páromnak voltak barátai, akikkel mindig jól elvolt. Persze a múltban ért sérelmek nyomot hagytak nála, de nem lett egy befelé forduló depresszív, önutálattal küzdő ember. Már 5 barátnője volt, mielőtt velem megismerkedett. Mi 7 és fél éve vagyunk együtt.


Az, hogy mi volt a múltban az egy dolog. De az, hogy most a jelenben mit kezdesz magaddal, na az a legfontosabb. Nyalogathatod halálodig a sebeidet, belefulladhatsz az önsajnálatba, a te dolgot. Vagy fogod a t..keidet, elmész pszichológushoz és rendbe teszed magad és változtatsz eddigi életeden. Minden csak rajtad és akaraterődön múlik. Sírni a legkönnyebb. De mit teszel azért, hogy jobb legyen az életed?

2020. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
#1 én nem hiszem hogy pszichológus tudna segíteni.Az segítene,ha az emberek elfogadnának így ahogy vagyok,és a lányoknak is úgy tetszenék ahogy vagyok.Nem fogok tudni megváltozni,fogadjanak el így ahogy vagyok.
2020. aug. 18. 17:37
 3/34 A kérdező kommentje:
#2 pedig az segítene rajtam,ha az emberek így fogadnának el ahogy vagyok.Tudomásul veszem,ha nem fognak,mást úgyse tehetek.Senkit nem kényszeríthetek rá,hogy barátkozzon,vagy hogy jöjjön össze velem.
2020. aug. 18. 17:51
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
Miért írtad ki ezt a kérdést? Milyen választ vártál itt úgy őszintén?
2020. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#5 magyarázatot,hogy miért igen,vagy miért nem a jó válasz a kérdésre.Amúgy van ismerősöm aki pszichológushoz járt,nem változott semmit a személyisége.Most sincs több barátja,mint előtte.
2020. aug. 18. 17:57
 6/34 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is nehéz gyerekkorom volt, és nehezen tudok kapcsolatokat teremteni. Zárkózott, önbizalomhiányos vagyok. Próbálok ellene küzdeni, de nem mindig sikerül.

Barátaim soha nem voltak, pedig hiányzik egy barát.

2020. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
57%

Leírtam a dolgokat, de az agyad fel se fogja, nem akarja, mert csak hajtod az egód által kitalált b..romságot.

Párom is járt pszichológushoz, képzeld, neki meg segített. Csernus Imre összes könyvét elolvasta, 3 előadásán is volt, ő is nagyon sokat segített neki.


Tudod, a különbség közte és a te és haverod között az, hogy párom akart változni, te és az ismerősöd meg nem. Ismerősöd hiába ment pszichológushoz, ő nem fogja megoldani helyette a problémákat, azt neki kell, na ezért nem változott semmit, mert az ismerősöd azt hitte, hogy helyette mindent megold a pszichológus és azzal, hogy ő oda elmegy, minden röpke pillanatok alatt megváltozik. A változásért, drágaság, tenni is kell!

2020. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem hogy ez szerencse kérdése.Van akinek szerencséje van és jó körülmények közé születik,és ezalatt nem a jó anyagi körülményeket értem,valakinek még nincs szerencséje.Mint nekem.
2020. aug. 18. 18:09
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, amíg ilyen negatív az önképed, mások sem fognak tudni jobban elfogadni. Először neked kell saját magaddal kibékülni. Az emberek érzik rajtad az önbizalomhiányt, ezért is közösítettek ki, ahogy írod. Ha változást szeretnél az életedben, azért akár tetszik, akár nem, Neked kell lépéseket tenni. Találd meg magadban a jó dolgokat, találd meg a helyed a világban, állj hozzá az élethez pozitívan, ne görcsösen és ne állíts be magad a családod áldozatának. Nem véletlenül mondják, hogy minden hozzáállás kérdése. Csak te tudsz változtatni a saját életeden, de ehhez tovább kell tudni lépni a korábbi kudarcokon.
2020. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
#10 saját magát jól ismeri az ember,ha változok is,az nem lesz elegendő ahhoz,hogy boldog életet élhessek.Ha normális körülmények között nőttem volna fel,akkor meg nem is kéne változnom,mert jó lennék úgy ahogy vagyok.
2020. aug. 18. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!