Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 éves vagyok, nagyon magányo...

23 éves vagyok, nagyon magányos, ez változhat még?

Figyelt kérdés

Van még ebből kiút?

Szinte mindig szomorú vagyok emiatt, hiányzik 1-2 barát és egy párkapcsolat. Sosem volt még semmi, szinte mindig az agyamban van ez, teljesen akaratlanul is, és szomorú vagyok. Azt érzem sosem tudok ebből megváltozni. Sokat vagyok egyedül és nagyon rossz, főleg ha még évtizedeken keresztül ez lesz:/


2020. aug. 27. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak RAJTAD múlik. Kilépsz egyáltalán otthonról?
2020. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

olyan sok magányos ember van itt, miért nem találkoztok egymással? konkrétan hemzsegtek..


kellene csinálnotok valami csoportot, és ott csak olyanokkal találkoznál akik vevők az ismerkedésre. (face, discord)


mondjuk tuti párkeresőt csinálnátok belőle xd

2020. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindennap lépj ki a kofortzónádból, feszegesd a határaidat és fél éven belül már bőven átlag feletti leszel az ismerkedés terén.


Röviden ennyi, ha bővebben érdekel írj és kifejtem saját történeten keresztül amikor van időm.

2020. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok és vállalkozóként dolgozom. Nem járok bulizni, nincs barátnőm és barátom se. Tökéletesen megvagyok! Majd eljön az idő, amikor elkezded kiépíteni a kapcsolataidat. Kezd építeni a karriered!
2020. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!