Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz vagyok? Más is érzett már...

Gáz vagyok? Más is érzett már így?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, lassan 18. Most leszek végzős és még nem volt barátom, és szűz vagyok. Csókolozni többször is csókoloztam már különböző fiúkkal. Nincs egyetlen egy olyan barátom akinek ne lett volna már kapcsolata és ne szexelt volna. Úgy érzem, hogy kimaradok valamiből. Akármikor suliban avagy baráti társaságban szóba jön a szex én csak csendben ülök és mindig feljön, hogy én még nem voltam senkivel illetve barátom se volt.


Úgy érzem kimaradok valamiből. Főleg lányok válaszára vagyok kiváncsi, hogy ti mit gondoltok erről és van/volt e hasonlóban részetek.



2020. aug. 27. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Hamar akarsz valami olyat, amire talán még nem is vagy készen. Nyugodj meg, nem maradtál ki semmiből.
2020. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Én mit mondjak 20 évesen férfiként úgy,hogy szintén szűz vagyok? is smároltunk...De TE ne MÁSOK véleménye alapján döntsd el,hogy kivel,vagy mikor,vagy hogyan veszíted el. MÁSOK RÓLAD alkotott véleménye csak az Ő FEJÜKBEN létezik,sehol máshol ebben a világban. Úgyhogy te ne erőltess semmit,úgy nem jó senkinek sem. Csak hagyd,hogy természetesen megtörténjen. Pasizni pedig tanulj meg. Az ösztöneid nagyon adják a szavakat,hiszen te egy férfival leszel,lesz gyereked,stb....te válogatós vagy,mert neked nem mindegy,hogy az apa ott lesz-e,vagy sem. A férfiaknak pedig annyi lehet,amennyit akarnak. Evolúció...Na de keress komoly kapcsolatot,ha azt látod,hogy komolytalan,nincsenek céljai,nem képes semmiről normálisan beszélni,csak engedd el...Nem azért kell küzdened,hogy AZ AZ 1 , MEGVAN, NA MOST MEGVAGY,NEM MENEKÜLSZ,EZ KELL NEKEM...hanem több és több emberrel beszélsz. JOGOD VAN VÁLASZTANI. Miért kéne csak 2 ből választanod? Lehet,hogy a 3. egy nagyon jó ember,aki sokkal többet tud nyújtani,mint a többi...Mivan ha a 3. a legjobb apa lesz,aki vigyáz a gyerekre,felelősségtudata van stb stb. NE ÉRD BE KEVÉSSEL. Te is nyújtasz valamit,lehetnek elvárásaid. Illetve merj nagyot álmodni,és ne a félelmeid alapján dönts,mert akkor sosem fogsz élni. NE kattogj,NE komplikálj mindent túl. Mások véleményeit pedig hallgasd meg,de ne egy eb legyél,hogy ahonnan hívnak,oda mész,stb. Keress valakit,de NE görcsösen,hogy " MIKOR LESZ MÁR PASIM",így nem lesz jó. Ne ezen rágódj 0-24ben. Én őszintén sok sikert kívánok neked,sok erőt ahhoz,hogy megbírkózz a gondjaiddal. Ha fogékony vagy arra,hogy valami újjat tanulj,ami esetleg megkönnyítheti a dolgod,azaz ha hajlandó vagy segítséget elfogadni,akkor találtam valamit a számodra. (Illetve nem most találtam speciel neked ebben a pillanatban,ezt én már egy ideje tudom,láttam,csak most megmutatom neked is.

-Brian Tracy Vonzás törvénye a gyakorlatban

-Brian Tracy -motivációk(ez egy sorozat,NEM NEM semmi köze ezekhez a 10 perces motivációs videókhoz,motivációs trainerekhez,akik a pénzedre hajtanak,se semmi ilyesmi)

2020. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. 19 vagyok és még nekem se volt. Úgy vagyok vele, ha lesz lesz, ha nem nem. És ha közösségben szóbajön ott se zavar, hogy még nem volt.
2020. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy vagy gáz,a gáz az lenne,ha nem TE irányítanád az életedet,hanem mások véleményére alapoznád az életed. "Mit fog szólni más?" ez a mondat már sokmindent tönkretett. Végül amúgy mit szólt a falu népe?
2020. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 21 férfi vagyok. Nem találtam megfelelő csajt...
2020. aug. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem gáz, de ha annyira dugni akarsz, a neten bármennyi balekot begyűjthetsz. ;)
2020. aug. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat, ugy latom nem vagyok egyedul abban. Az utolsonak meg annyit, hogy nem, nem akarok dugni, ha annyira akarnek szamtalanszor megtehettem volna, csak en nem akarok random idegenekkel lefekudni :)
2020. aug. 28. 07:58
 8/14 anonim válasza:
94%
Nekem sem volt meg. En is varom mar, de meg nincs meg a megfelelo. Sok sikert neked is es nekem is :) 18L
2020. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

,,Köszönöm a kedves szavakat, ugy latom nem vagyok egyedul abban. Az utolsonak meg annyit, hogy nem, nem akarok dugni, ha annyira akarnek szamtalanszor megtehettem volna, csak en nem akarok random idegenekkel lefekudni :)''


Akkor mi a f.nak rinyálsz itt, ha nem vagy hajlandó dugni? Ja, gondolom a megerősítést vártad, hogy azt mondjuk, Te milyen jó lány vagy... Aha... Szánalmas.

2020. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 JankaZalan2 válasza:
66%

Én már 30 éves nő vagyok.

20 évesen veszítettem el a szüzességem. És nem bántam meg, hogy addig vártam. Nem maradtam ki semmiből. Te sem fogsz!

2020. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!