Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz vagyok? Más is érzett már...

Gáz vagyok? Más is érzett már így?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, lassan 18. Most leszek végzős és még nem volt barátom, és szűz vagyok. Csókolozni többször is csókoloztam már különböző fiúkkal. Nincs egyetlen egy olyan barátom akinek ne lett volna már kapcsolata és ne szexelt volna. Úgy érzem, hogy kimaradok valamiből. Akármikor suliban avagy baráti társaságban szóba jön a szex én csak csendben ülök és mindig feljön, hogy én még nem voltam senkivel illetve barátom se volt.


Úgy érzem kimaradok valamiből. Főleg lányok válaszára vagyok kiváncsi, hogy ti mit gondoltok erről és van/volt e hasonlóban részetek.



2020. aug. 27. 23:30
1 2
 11/14 Winternacht válasza:
Nem gáz, sőt, inkább azt takarja, hogy van egy kis tartásod és nem bagzol össze-vissza mint úgy általában a korosztályodból.
2020. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, a jó srácok még örülni is fognak neki ha nem csak random valakivel csináltad. Sokan elvesztik korán mások később. Én 20/F vagyok szűz és esélyem volt már elveszteni sokszor de én pl csak az "igazival" szeretném csinálni és szerintem sokkal jobb hogy nem csinálta valaki mint ha már a "nem tudom nem számolom már" a válasz hány emberrel feküdt le valaki
2020. aug. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most az mi hogy sirsz mert szűz vagy még barátod se volt, aztán " ha akartam volna már számtalanszor szexelhettem volna" xddd


Önsajnáltatás lvl 99999999

2020. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as. Nem adta oda magát minden jött-mentnek. Olyannal akar,akit szeret is.
2020. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!