Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találom a helyem?...

Miért nem találom a helyem? És ez mikor múlik majd el?

Figyelt kérdés

Elvesztettem egyik szülőm és hiába van mellettem a család, férjem, de nem találom a helyem. Munkatársak támogatnak, család is, de úgy érzem, hogy a világon senki nincs mellettem. Mintha egyes egyedül lennék. Pedig hát ez nem így van.

Tudom, korai még, idő ke, de ez olyan sablonos, mégha igaz is..nem nyugtat meg.

Hogy tehetném elviselhetőbbé? Mit tehetnék, hogy ne érezzem magam ennyire egyedül? :(



2020. aug. 28. 22:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*idő kell


Bocsánat az elírásért.

2020. aug. 28. 22:11
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Hány éves vagy és melyik szülődet veszítetted el? Hány évet élt?


Meddig betegeskedett a halál beállta előtt? Sokat szenvedett vagy esetleg valamilyen (közlekedési) baleset áldozata lett?


Közös gyermeketek - akár több is - van/vannak a férjeddel?

2020. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A válaszok segítenek? 30+ vagyok, betegség volt az ok. A többi túl személyes válasz. Idősebb volt már. Sajnálom, de nem akarok mást leírni.
2020. aug. 29. 12:03
 4/12 A kérdező kommentje:

Fáj....ez nem elég? :(

Semmi nem segít. Olyan vagyok, mint egy zombi...

Fal fehér, tegnap is rosszul lettem munkában, kész idegroncs vagyok.. :'(

2020. aug. 29. 12:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem hogy miért kell kort meg egyebet kérdezni....
2020. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én se...hiszen az már úgysem fog segíteni a lelkemen, ha leírom töviről-hegyire mindent... :(
2020. aug. 29. 20:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves koromban vesztettem el apumat és teljesen egyedül maradtam (család nem tudta mit tegyen velem, haverok inkább otthagytak) amit tudok mondani hogy ha úgy érzed sírnod kell ne tartsd bent a legjobb dolog meg amit tehetsz hogy elkezdesz valami hobbi jellegűt hogy segítsen ne rá gondolni (én pl elkezdtem animét nézni) de ha gondolkoztál házi állatban talán az is egy jó megoldás mert akkor többet fogsz gondolni az új kiscicára/kutyára
2020. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne gyászterápiát igénybe venned!


Gyászportálon szoktak ilyen lehetőségeket meghirdetni.


Ha nagyon kellemetlennek érzed a részletes(ebb) érdeklődésemet, mondhatsz nemet a válaszadásra.


Arra számítottam, hogy a mélyreható(bb) kérdések kapcsán hamarabb tudok olyan információval szolgálni, amellyel legalább egy picit meggyorsítható a lelki fájdalom tompulása, megkönnyebbülés következhet be.


Sajnálom, ha még mélyebb fájdalmat okoztam akaratomon kívül. Nem állt szándékomban. Elnézésedet kérem!


Üdv: 2-es válaszoló

2020. aug. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csernák Krisztina pszichológust tudom ajánlani, bár nem tudom helyileg hol élsz. Ő kecskeméten van és indít hamarosan egy gyász/veszteségfeldolgozó csoportot
2020. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kecskeméttől nagyon messze vagyok. Nekem ez még alig pár hetes dolog, tehát irtó friss. Nem okoztám lelki sebet 2-es válaszoló csak fáj újra átélni...

A munkahelyemen se tudja mindenki, tegnap is megkérdezte valaki, hogy van? (igen, leírom...apa ment el..)

Megint meg kellett mondanom...most hiába is tagadnám...

Háziállatkáim vannak, kis drágáim, imádom őket, hobbim is van, csinálom is rendszeresen. :)

Nem tudom magamnak mivel tehetném elviselhetővé ezt a helyzetet...orvosi segítségen csak azért nem gondolkodtam még, mert olyannyira friss, hogy előbb szeretnék időt hagyni, hátha valóban enyhít. Csak gondolom sok idő vagy nem tudom..

Utoljára 6 éve kellett hasonlóval megküzdenem, akkor halvaszületett a gyermekünk. Akkor tudtam sírni, segített. Most meg sírni szeretnék, de nem megy, valamiért alig jön a sírás...pedig az biztos könnyítene a lelkemen.

2020. aug. 30. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!