Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem szólnak hozzám a...

Miért nem szólnak hozzám a csoporttársaim?

Figyelt kérdés
Elég idegesítő volt úgy járni az első héten hogy a kutya nem szólt hozzám miért van ez? nem vagyok büdös meg ilyenek.

2020. szept. 12. 18:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az előző képzésen mindenkit automatikusan beraktak még augusztusban amikor még senki nem ismert senkit. Nincs kedvem velük bájcsevegni ahhoz hogy ne maradjak le fontos dolgokról
2020. szept. 13. 10:09
 12/19 anonim ***** válasza:

#11

Egy korábbi válaszodban azt kérdezted, hogy miből gondoljuk, hogy utálod a csoporttársaid. Nem kezdeményezel feléjük, itt kifejezetten rosszhangnemben írsz róluk, de azért meglepődsz a helyzeten. Te kezdeményeztél bármilyen módon feléjük?

A fontos dolgokról pedig nem egy Facebook csoport fog dönteni, legalábbis a legtöbb helyen más a hivatalos platform és nem is a csoportok csinálják.

Az, hogy más képzésen mi van, az nem jelent semmit. Nincs két egyforma hely és közösség.

2020. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Engem is kihagytak most a messenger csoportból, szóltam, és bele raktak. Legyél kezdeményezőbb.
2020. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Beszélj az egyik csoporttársadal hogy vegyenek be és próbálj velük barátkozni


Üdv egy első éves szinten DE-BTK

2020. szept. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne gorcsolj ezen, en ugy kezdtem hogy ahol tudom elkerulom oket, erre meg lett vagy 10 ember akik ha megjelentem vagy leszolitottak vagy odahivtak stb. Csopiba is betettek, alakitottak velem. Pedig nem is voltam golyataborba es voltak klikkek is. A titok? Ha nem ertesz valamit, kerdezz nyugodtan toluk, segits nekik ha latod szukseguk van ra, tehat legy udvarias, amit te elvarsz mastol, tedd azt te is.
2020. okt. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, süt belőled a sértődöttség, irigység, netán még utálatos pofákat is vágsz, magadban puffogsz, duzzogsz. Nehogy azt hidd, hogy nem veszik észre az emberek a magadfajtákból áradó negativitást, akik elvárják, hogy mindenki is nyisson szent személyük felé, de ők a kisujjukat sem mozdítják, és a végén még nekik áll feljebb.

Annyira jelentéktelen vagy mindenki szemében, hogy szimplán elfelejtettek. Miért? Mert nem vagy kellemes társaság, nem nyitsz feléjük semmit, így meg se maradsz az emlékezetükben, lehet a nevedet sem tudják. Ellenben az utálatosság, a dac meg ordít rólad, így pláne nem akarna foglalkozni veled még az sem, aki egyébként nyitott.

2020. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen a 16os eltalálta de annyival még kiegészíteném hogy nem csak azért vagyok feszült mert ők nem kezdeményeznek hanem azért mert én nem merek egyszerűen amióta elkezdtem a "szocializálódást" óvodában azóta tudom hogy én nem merek soha semmilyen helyzetben kezdeményezni... hát ez van
2020. okt. 7. 08:52
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez sajnálatos, de nehogy már a többiek legyenek ezért az “utálos seggfejek”.

Első lépésnek jó, hogy belátod, hogy ez neked valóban problémát okoz. A következő a pszichológus lenne. Ha magadtól nem tudtál ezen túllépni ovis korod óta, akkor segítségre van szükséged.

2020. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ugyanígy indult nekem az első évem.

Első félévet így húztam le. Pedig a gimiben vpltak barátaim meg amúgy elég sok van,csak itt nem voltam gólyatáborban ,meg ilyen gólyatalikon és kb már mindenki ismert mindenkit első nap.

Aztán 2.félévtől lett 2-3 kis létszámú gyakorlatunk.

Ott megismertem egy ma már nagyon jó barátnőmet. Ő ismert több embert,akikkel elkezdtünk együtt lógni. Hopp,benn is voltam a messenger csoportba. Azóta újabb és újabb kis létszámú gyakok vannak és számtalan barátnőm,barátom,ismerősöm lett. Konkrétan 3 olyan lányt is megismertem akik nélkül el nem tusnám már képzelni az életem.

Az első lépés csak a nehéz,után megy minden magától hidd el. Ha van valami gyakotok,ahol csoportos feladat van,próbálj barátkozni!

A dolgok nem fognak maguktól megtörténni.

22L - ELTE

2020. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!