Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 45 éves férfi miért él "gyerek...

45 éves férfi miért él "gyerek" életet?

Figyelt kérdés

Mivel családja úgy tűnik nincsen, így a munkáján kívül hobbikkal tölti az idejét, szinte minden nap fut, túrázik valahová (egyedül?), mindig egyedül van a fotóin.


Tényleg nagyon sportos meg minden, műveltnek hangzik ahogy beszél, mondja is sokat olvas, meg dokumentumfilmeket készít.


De olyan furcsa hogy míg egy (és tényleg előre bocsánat ha megsértek ezzel egyedülálló férfiakat) ilyen korban lévő normális férfi a családjával, gyerekeivel foglalkozik, addig egy ilyen férfi gyakorlatilag egy kamasz életét éli!


Aki a hobbijaival foglalkozik iskola után!


Igen értem hogy nincsen mondjuk társa, de miért nincs ott a motiváció hogy legyen neki?



2020. szept. 13. 07:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
97%

45 éves érett férfi, akit csak a fotóin keresztül ismersz

miért itélkezel, birász, sajnálsz?

nyilván a saját "szűrődön" keresztül nézed ...ami természetes...


cserélj optikát!

2020. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
96%
Miért érdekel ennyire valaki más élete? Talán csak nem gond van a tiéddel?
2020. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
92%

Át tudom érezni a helyzetét. Egy agresszív alkoholista apa mellet nőttem fel, aki azon felül hogy folyton lelkileg terrorizált nem foglalkozott velem. Gyerekkoromban nem voltak sikerélményeim semmilyen téren (sport, ismerkedés, tanulmányi eredmények). Ennek ellenére csodálval határos módon lett 1-2 barátom, de mindnyájan külföldre költöztek, nem tartjuk már a kapcsolatot. Mikor pár éve lett egy párkapcsolatom, először szuper volt minden. Aztán rájöttem hogy nem megy. Nem bírok hozzászokni hogy bárki is törődik velem vagy aggódik értem. Mindent egymagam oldok meg, és nem szeretek segíteni sem senkinek. Szeretek egyedül lenni. Pont emiatt gyereket sem akarok, na meg azért se, mert a felmenőim csupa alkoholista, kábítószeres, szenvedélybeteg, öngyilkos. Hiszek benne hogy ez a hajlam öröklődik, így inkább nem viszem tovább ezt a vérvonalat.

Így az összes időmet a munkámnak és a hobbijaimnak szentelem.


Szóval kérlek ne ítélkezz olyan gyorsan kedves kérdező, inkább örülj neki hogy nem érted :)

2020. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
65%

Lehet döglött lóra-randira nem akar költeni...

Lehet nincs kocsija s úgy meg nem lehet nője a netes "húspiac" szerint...

Kérdezd meg őt;)

2020. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne mindenkinek ugyan azon sablon szerint élnie az életét??

Neki így jó, vagy így alakut. Másnak meg máshogy. Mi a gyerekes abban, hogy kirándul és dokumentumfilmet készít?

A saját életével törődjön mindenki!

2020. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nezd en csak 26 eves vagyok, majdnem 20 ev van koztem es az ismerosom kozott. Jelenleg en sem tudom elkepzelni, hogy valaki massal eljek. Minek? Megvagyok igy is koszonom szepen. Rengeteg embernek vannak almai. Nekem pl nagy peldakepem a Travellina blog szerzoje, aki a posztjai alapjan szinten egyedul el, es pont emiatt van lehetosege bejarni a vilagot. En is nem egyszer utaztam egyedul, es imadtam, mert nem voltam mashoz kotve, nem kellett mas elvarasainak megfelelnem. Az meg megint masik dolog, hogy attol mert valaki hazassagban el, lehet remalom az elete. Egy gyerek sok esetben nem orom a csaladnak, es nem is biztos jo mindenkinek ha megszuletik. Na jo, ez lehet picit tulzas de remelem erted a celzast. :D Nem vagyunk egyformak, nme mindenkinek ugyanaz az ertekrendje, ő igy erzi magat jol.
2020. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Es akkor mi van?

Mindenkinek mas az értékrendje, ami nekem pl unalmas az lehet, hogy neked izgalmas, szórakoztató es forditva. Ugyanez fenn áll itt is. Miert kell a masik életével foglalkozni? O valószínűleg igy érzi jol magat, nem véletlenül választotta ezt, majd ha szeretne csakis kizárólag sajat maga miatt (!!) majd akkor változtat.

Ez kb ugyanaz a szint, hogy miért nem utazol nyaron?

Miert nincs gyereked x eves kor felett?

Miert nincs partnered x eves kor felett?

Miért nem mesz 10+ fos baráti társasággal minden hetvegen ide oda?

Es egyéb hülyeségek, mert lehet, hogy ot az nem köti le ami teged vagy akárki mast lekot. Ezert vagyunk különbözőek szerencsere senki sem egyforma.

2020. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
67%
Te kérdező olyan buta vagy mint egy zsák cement. 1000 féle oka lehet miért van ilyen helyzetben még te is lehetsz ilyen helyzetben. És a baj ott kezdődik hogy nem saját magaddal törődsz. Igazi szarcsimbók lehetsz.
2020. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen korban lévő normális férfi"


normális?

Nem lop, nem gyilkol, nem öl, nem keseríti mások életét.

Akik ezeket teszik, azok a nem normálisok, és sokuknak gyereke van bizony, nem is egy.

2020. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Maximum azert mondja hogy normalis, mert a kerdezobe ezt az ertekrendet neveltek. Nincsenek statisztikaim, de biztos vagyok benne hogy Magyarorszag tele van ilyen emberekkel, akiknek az egyeduli ertek a csalad es a csaladalapitas. Azon felul minden mas hülyeseg. Nem 1 lany ismerosom van, aki mar most a 20as eveiben azon gorcsol, hogy lesz e ferje, meg hohy 30 alatt tud-e szülni. Nekem meg komolyan az az ertek, hogy a fizetesembol azt csinalok amit akarok, nem kell masra koltenem, es boven van így megtakaritasom. Ha valaki csak így tudja elkepzelni az eletet, hogy gyerekeket szul, az csinálja. De konyorgom, nehogy azt higgyuk mar, hogy csak egyfajta sema letezik, es az a helyes, mert azon tul nem letezik semmi. Manapsag mar kinyilt a vilag, es joval tobb lehetosegunk van, mimt 30 evvel ezelott.
2020. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!