Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tartott vissza az öngyilkos...

Mi tartott vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
Egyre többször gondolok már erre. Azok válasza érdekel, akik már közel álltak az öngyilkossághoz.

2020. szept. 14. 19:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Cserben hagytam volna sok embert, akiknek szüksége volt, van rám. De az élet ezt rendezi hidd el nekem.
2020. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Megfojtani akartam magam. De az tartott vissza hogy valamièrt lekell èlnem az èletet. Mèg stupid emberek közt is . Ha nem az van amit szeretnèk csak sajàt dolgokat hadd tegyek. Aki erőszakolna dolgokra amit èn nem akarok azt fojjtogatnám meg mondjuk. Nem èrdekel a börtön de akkor vagy èn megyek ebből a rendszerből el vagy itt maradok a retek vilàgon. Csalàdot alapitani nem fogok mert úgy se jön össze egy darab nō se. 22 f vagyok. Ennyi
2020. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Jelen pillanatban az, hogy bízok abban a lehetőségben hogyha kitartok jobb lesz. Nem vagyok jós, lehet, hogy valami szuper vár rám az életben. Erre ha egy parányi esély van, megéri küzdeni. És lehet hogy valakit pont az én szavaim fognak kihúzni a gödörből a jövőben. Szociális munkásnak tanulok, sokaknak szüksége van a törődésre. Nagyon szeretethiányos vagyok így mindig olyan jól esik egy kis figyelem a többi embertől. Pl.köszönnek nekem reggel, mosolyognak rám, már ettől is sokkal jobb kedvem van és egy hatalmas pozitív löket. Persze ott van még a családi rész. Anyukám egyedül nevel, így nagy csapás lenne. Nincs jogom mások életét tönkretenni. Vannak kisebb okok. Egy csomó könyv van amit szeretnék elolvasni és jókat enni. Hamarosan lesz a születésnapom is. Imádok sütiket enni. Másrészről vallásos lelkületem sem javasolja, mert nem akarok elszakadni az Atyától. Most is elhagyatva érzem magam, a halál után csak rosszabb lehet. Igaz, bízom kegyelmében.

Ha szeretnél beszélgetni a bővebben róla, itt vagyok.

2020. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
Túlélem apámat és a kutyáimat, és amíg van kedvem a képregény rajzoláshoz. Utána köszöntem szépen, elég volt.
2020. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Írtam egy nagyon hosszú regényt neked és kiléptem véletlen... :D pedig olyan motivált szöveg volt :)
2020. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
A szüleimet nem akartam kitenni annak az érzésnek, hogy öngyilkos lett a gyerekük.
2020. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem engedtek ki az ajtón
2020. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Túlságosan küzdenivágyó vagyok, ezért nem tudtam feladni, akkor sem amikor már nagyon belefáradtam. Az jár a fejembe,hogy megtudom csinálni! Eddig is képes voltam rá. Az életem többi részébe miért ne lehetnék? Az,hogy erősebb akarok lenni és segíteni másokon(akár akik veled egy kalapban úsznak). Jelen pillanatban csak egy életünk van és csak egyszer halunk meg. És mindig van valami pici jó amiért megéri élni csak meg kell találni.
2020. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Rájöttem, hogy alapvetően szeretek élni, és igazából csak konkrétan az életemmel, a jelenlegi helyzetemmel nem vagyok elégedett egyáltalán. De ezen lehet dolgozni, változtatni. Hatalmas különbség van a kettő között, és nem könnyű hátralépni egyet és ezt végiggondolni, amikor mélyen vagy, és úgy tűnik nincs kiút, de így van: amíg itt vagy, amíg élsz, van esély, van remény minden nap. Ez túl drága ahhoz, hogy csak úgy eldobjuk.
2020. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Félek a pokol nevű helytől amiben elvileg a legfájdalmasabb kínokat éli át az ember végtelenségig.
2020. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!